Можливість для людей з України
Logo SOS electronic s.r.o.

Web Owner

SOS electronic s.r.o.

SOS electronic s.r.o., Pri prachárni, Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Od 1 600 EUR/mesiacv závislosti od predchádzajúcich skúseností kandidáta, plnenia cieľov, celofiremných výsledkov + dovolenkový a vianočný bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš aj Ty pracovať v medzinárodnej spoločnosti s ocenením Aon Best Employer?
Bude sa ti u nás páčiť, ak:
- ťa baví podieľať sa na inovácii SW riešení pre biznis,
- máš objektové programovanie v krvi,
- preferuješ prácu v menšom tíme,
- Scrum ti nie je cudzí,
- sú nové technológie pre teba výzvou,
- chceš mať reálny vplyv na rast a prosperitu firmy (aj vďaka podpore IT tímu sme vyrástli za posledný rok o 35%),
- rád si zahráš futbal, tenis, alebo ťa baví cykloturistika.

Čo budeš riešiť?
Budeš vytvárať a udržiavať naše webové stránky a aplikácie.

Budeš vykonávať najmä tieto činnosti:
- analýza požiadaviek zákazníka a navrhovanie vhodnej štruktúry webovej stránky alebo aplikácie,
- vytváranie vizuálneho návrhu webových stránok alebo aplikácií, zohľadňujúc ergonómiu, estetiku a funkčnosť,
- kódovanie v rôznych programovacích jazykoch, ako sú HTML, CSS, PHP, príp. iné, s cieľom vytvárať interaktívne a funkčné webové stránky alebo aplikácie,
- testovanie správneho fungovania webových stránok alebo aplikácií vo všetkých podporovaných prehliadačoch a zariadeniach,
- optimalizácia webových stránok pre rýchlejšie načítanie, vyššiu kompatibilitu s prehliadačmi a lepšie umiestnenie vo výsledkoch vyhľadávania (SEO),
- údržba a pravidelné aktualizácie obsahu, zabezpečenia a výkonnosti webových stránok alebo aplikácií,
- spolupráca s grafickými dizajnérmi, copywritermi, marketingovými špecialistami a inými členmi tímu na vytvorenie úspešného projektu,
- riadenie projektov - plánovanie a sledovanie pokroku projektu, komunikácia so zákazníkmi a koordinácia práce s ostatnými členmi tímu.

Náš úspešný príbeh tvoríme už vyše 30 rokov a stále patríme medzi firmy s najnižšou fluktuáciou. Opýtali sme sa teda našich zamestnancov, prečo u nás radi pracujú:
- páči sa mi pracovné prostredie, ľudský a férový prístup k zamestnancom,
- mám pružnú pracovnú dobu a možnosť pracovať z domu,
- firma rešpektuje môj čas na odpočinok, rodinu a koníčky,
- je tu dobrá partia ľudí, stretávame sa aj po pracovnej dobe, športujeme,
- využívam Multisport kartu do športových stredísk na Slovensku,
- mám dôveru šéfa a voľnosť v rozhodovaní,
- firma ma podporuje v odbornom aj kariérnom vzdelávaní,
- pracujem s modernými technológiami, pravidelne som informovaný o novinkách zo sveta elektroniky, obchodu a marketingu,
- je super, že sa môžem učiť jazyk priamo vo firme a sám s lektorom,
- mám možnosť obedovať v našej firemnej jedálni, je to komfortnejšie a zároveň šetrím čas,
- môžem využívať služby súkromného zdravotníckeho zariadenia.

Ďalšie benefity:
- dovolenkový príplatok,
- vianočný príspevok,
- príspevok na 3. pilier dôchodkového sporenia,
- zľavy v prípade kúpy tovaru u našich dohodnutých obchodných partnerov

Ak k životopisu priložíš aj motivačný list, v ktorom namiesto fráz pravdivo opíšeš seba, svoje doterajšie pracovné úspechy a dôvod, prečo máš záujem o túto prácu, tým sa odlíšiš od ostatných a zvýšiš si šancu, že Ťa budeme kontaktovať medzi prvými.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
PHP - Pokročilý
Google Analytics - Základy
Google Search Console - Základy
Google Tag Manager - Základy
Hotjar - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Web Developer, Web Owner

Počet rokov praxe

2

- teoretické znalosti a reálne skúsenosti v oblasti programovania,
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita,
- schopnosť rýchlo sa učiť, chuť vzdelávať sa a pracovať na sebe,
- vysoké pracovné nasadenie,
- znalosť nemeckého, prípadne maďarského jazyka vítaná,
- pozitívne myslenie,
- tímový hráč.

SOS electronic je jedným z najväčších distribútorov elektronických súčiastok v strednej Európe a najväčší v rámci Slovenska.

Dodávkami pokrývame predovšetkým trh Európskej únie, avšak realizujeme dodávky aj do zvyšku sveta. Centrálu a hlavné logistické centrum máme na Slovensku v Košiciach. Naša obchodná skupina SOS electronic group združuje štyri distribučné spoločnosti v Nemecku, v Čechách, na Slovensku a v Maďarsku. Priame obchodné zastúpenie máme aj v Rakúsku a v Poľsku.

Od roku 2013 sme členom medzinárodnej obchodnej skupiny Conrad group.

SOS electronic je držiteľom ocenenia "Aon Best Employer Slovakia " v kategórii Malé a stredné spoločnosti.

Kvalitní ľudia s pozitívnym myslením sú pre nás tým najväčším kapitálom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Sesztáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4579130  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac