Poland Sales Team Leader

SOS electronic s.r.o.

Miesto práce
Pri prachárni, Košice
Termín nástupu
dohodou
Od 2 500 EUR/mesiacv závislosti od predchádzajúcich skúseností kandidáta, plnenia cieľov, celofiremných výsledkov a výsledkov oddelenia + dovolenkový a vianočný bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme úspešná, rýchlo sa rozvíjajúca medzinárodná spoločnosť v oblasti predaja elektronických súčiastok, s priamym zastúpením v 6 krajinách a zákazníkmi z viac ako 100 krajín sveta. Neustále rozširujeme naše obchodné aktivity a budujeme nové obchodné tímy.

Hľadáme skúseného, anglicky a poľsky hovoriaceho manažéra obchodného tímu.
Budeš riadiť 4 členný tím, zameraný na predaj elektronických súčiastok na expandujúci poľský trh.

Budeš zodpovedať za:
- tvorbu a implementáciu strategických cieľov a operatívnych plánov spoločnosti,
- rast a rozvoj svojho obchodného tímu a jeho výsledky,
- úspešne dotiahnuté obchody,
- nové obchodné príležitosti,
- spájanie najlepších obchodníkov s najnovšou e-commerce,
- zlepšovanie procesov a implementáciu najnovších inovatívnych nástrojov.

Cieľom tvojej práce bude úspešný tím s rastúcimi obchodnými výsledkami a spokojnými zákazníkmi.

Najväčším benefitom pre teba bude:
- stabilita v tíme medzinárodného distribútora s vyše 30 ročnou tradíciou,
- skvelý pracovný tím, ľudský prístup,
- korektné finančné ohodnotenie naviazané na výsledky,
- pravidelné informovanie o novinkách zo sveta elektroniky,
- práca s najnovšími technológiami (Google Workspace, Salesforce,...)
- empatické a priateľské prostredie,
- komplexné zaškolenie firemnou SOS Academy,
- služobný mobil, notebook, služobný voz,
- pravidelné služobné cesty za poľskými zákazníkmi môžeš využiť aj na prípadnú návštevu svojich blízkych.

Okrem toho ťa určite poteší:
- možnosť pohyblivého pracovného času,
- čiastočná možnosť práce z domu,
- dovolenkový príplatok,
- príspevok na 3. pilier DDP,
- ďalšie vzdelávanie a školenia uhrádzané firmou,
- firemné jazykové kurzy na pracovisku, alebo online,
- nadštandardné služby v súkromnom zdravotníckom zariadení za výraznej finančnej podpory firmy,
- karta Multisport na neobmedzený vstup do vybraných športových a relaxačných zariadení na území SR a ČR,
- kultúrne, spoločenské a športové akcie, firemné výlety, teambuildingy a ďalšie zaujímavé benefity.

Životopis je fajn, ale na lídra to nestačí. Svoje úspechy napíš do motivačného listu a pošli nám ho aj so svojím životopisom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, manažment, elektronika, elektrotechnika alebo iný technický odbor

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

preukázateľné obchodné výsledky a skúsenosti s riadením tímu

Budeš riadiť tím poľských kolegov - profesionálov, ktorí ťa budú prirodzene akceptovať len v prípade, že:
- máš skúsenosti s riadením obchodného tímu,
- skúsenosti s obchodom v B2B segmente
- budeš vzorom pre svoj tím v sústavnom odbornom vzdelávaní,
- si pozitívny motivátor a nadšenec pre inovácie.

Znalosť v oblasti elektronických súčiastok nie je podmienkou, ale je vítaná.

SOS electronic je jedným z najväčších distribútorov elektronických súčiastok v strednej Európe a najväčší v rámci Slovenska.

Dodávkami pokrývame predovšetkým trh Európskej únie, avšak realizujeme dodávky aj do zvyšku sveta. Centrálu a hlavné logistické centrum máme na Slovensku v Košiciach. Naša obchodná skupina SOS electronic group združuje štyri distribučné spoločnosti v Nemecku, v Čechách, na Slovensku a v Maďarsku. Priame obchodné zastúpenie máme aj v Rakúsku a v Poľsku.

Od roku 2013 sme členom medzinárodnej obchodnej skupiny Conrad group.

SOS electronic je držiteľom ocenenia "Aon Best Employer Slovakia " v kategórii Malé a stredné spoločnosti.

Kvalitní ľudia s pozitívnym myslením sú pre nás tým najväčším kapitálom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4545327  Dátum zverejnenia: 24.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac