Kierownik Działu Sprzedaży (Vedúci predajného oddelenia pre poľský trh)

SOS electronic s.r.o.

Miesto práce
Pri prachárni, Košice
Termín nástupu
dohodou
Od 2 000 EUR/mesiac(v závislosti od predchádzajúcich skúseností kandidáta, plnenia cieľov, celofiremných výsledkov a výsledkov oddelenia) + dovolenkový a vianočný bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme špecializovaným distribútorom elektronických súčiastok č.1 v strednej Európe.

HĽADÁME ÚSPEŠNÉHO LÍDRA s vynikajúcou poľštinou a angličtinou na komunikatívnej úrovni, ktorý bude so svojím tímom robiť špičkový medzinárodný obchod.

Tvojou úlohou bude riadiť už existujúci 4 členný obchodný tím za účelom predaja elektronických súčiastok na poľský trh.

Budeš zodpovedať za:
- tvorbu a implementáciu strategických cieľov a operatívnych plánov spoločnosti,
- rast a rozvoj svojho obchodného tímu a jeho výsledky,
- úspešne dotiahnuté obchody,
- nové obchodné príležitosti,
- spájanie najlepších obchodníkov s najnovšou e-Commerce,
- zlepšovanie procesov a implementáciu najnovších inovatívnych nástrojov.

Cieľom Tvojej práce bude úspešný tím s rastúcimi obchodnými výsledkami a spokojnými zákazníkmi.

Najväčším benefitom pre Teba bude:
- stabilita v tíme medzinárodného distribútora,
- skvelý pracovný tím, ľudský prístup,
- korektné finančné ohodnotenie naviazané na výsledky,
- pravidelné informovanie o novinkách zo sveta elektroniky,
- empatické a priateľské prostredie,
- komplexné zaškolenie firemnou SOS Academy.

K svojej práci dostaneš služobný mobil a notebook.

Okrem toho Ťa určite poteší:
- možnosť pohyblivej pracovnej doby,
- čiastočná možnosť práce z domu,
- dovolenkový príplatok,
- príspevok na 3. pilier DDP,
- ďalšie vzdelávanie a školenia uhrádzané firmou,
- firemné jazykové kurzy na pracovisku, alebo online,
- nadštandardné služby v súkromnom zdravotníckom zariadení za výraznej finančnej podpory firmy,
- karta Multisport pre neobmedzený vstup do vybraných športových a relaxačných zariadení na území SR a ČR,
- kultúrne, spoločenské a športové akcie, firemné výlety, teambuildingy a ďalšie iné zaujímavé benefity.

Životopis je fajn, ale na lídra to nestačí. Ak chceš robiť špičkový obchod so špičkovými kolegami, dokáž nám, že MÁŠ NA TO.
Nepíš, čo si robil, ale ČO SI DOKÁZAL a V ČOM VYNIKÁŠ . Svoje úspechy napíš do MOTIVAČNÉHO LISTU a pošli nám ho aj so svojím životopisom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, manažment, elektronika

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Workspace - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

preukázateľné obchodné výsledky a skúsenosti s riadením tímu

Budeš riadiť tím poľských kolegov - profesionálov, ktorí Ťa budú prirodzene akceptovať len v prípade, ak si:
- ZNALEC poľského trhu, zvyklostí, poľskej mentality, a hovoríš vynikajúco poľsky,
- ÚSPEŠNÝ LÍDER obchodného tímu s preukázateľnými výsledkami,
- MOTIVÁTOR svojho tímu s pozitívnym vnútorným nastavením,
- vynikajúci PREZENTÁTOR so schopnosťou otvorene a jasne komunikovať,
- VZOR pre svoj tím v sústavnom odbornom vzdelávaní,
- NADŠENEC pre inovácie,
- so svojím tímom a obchodnými partnermi budeš komunikovať v poľskom jazyku, preto ZNALOSŤ POĽŠTINY JE PODMIENKOU.

SOS electronic je jedným z najväčších distribútorov elektronických súčiastok v strednej Európe a najväčší v rámci Slovenska.

Dodávkami pokrývame predovšetkým trh Európskej únie, avšak realizujeme dodávky aj do zvyšku sveta. Centrálu a hlavné logistické centrum máme na Slovensku v Košiciach. Naša obchodná skupina SOS electronic group združuje štyri distribučné spoločnosti v Nemecku, v Čechách, na Slovensku a v Maďarsku. Priame obchodné zastúpenie máme aj v Rakúsku a v Poľsku.

Od roku 2013 sme členom medzinárodnej obchodnej skupiny Conrad group.

SOS electronic je držiteľom ocenenia "Aon Best Employer Slovakia " v kategórii Malé a stredné spoločnosti.

Kvalitní ľudia s pozitívnym myslením sú pre nás tým najväčším kapitálom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4236785  Dátum zverejnenia: 26.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac