Asistent vânzări / Romanian speaking Sales Assistant

SOS electronic s.r.o.

Miesto práce
Pri prachárni, Košice
Termín nástupu
dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacObvyklá mesačná mzda na tejto pozícii sa pohybuje na úrovni 1100 - 1500€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hovoríš plynule rumunsky, si komunikatívny a máš obchodného ducha, staň sa súčasťou medzinárodného tímu!
Denne budeš komunikovať v rumunskom jazyku. Tvojou úlohou bude:
- aktívne telefonicky kontaktovať existujúcich aj nových zákazníkov, korigovať a dopĺňať databázu zákazníkov v internom informačnom systéme,
- telefonicky overovať spokojnosť zákazníkov so službami, zisťovať ich potreby, riešiť podnety,
- spracúvať cenové ponuky, doručené objednávky, prideľovať platobné a dodacie podmienky,
- spolupracovať s tímom pri riešení úloh, projektov s využitím Tvojich jazykových znalostí,
- priebežne sa vzdelávať v oblasti tovarov, procesov, obchodných zručností.
A navyše: ak dokážeš, že chceš a máš na to, umožníme Ti budovať si svoju kariéru.

Náš úspešný príbeh tvoríme už vyše 25 rokov a stále patríme medzi firmy s najnižšou fluktuáciou. Opýtali sme sa teda našich zamestnancov, prečo u nás radi pracujú:
- páči sa mi pracovné prostredie, ľudský a férový prístup k zamestnancom,
- je tu dobrá partia ľudí, stretávame sa aj po pracovnej dobe,
- mám dôveru šéfa a voľnosť v rozhodovaní,
- môj šéf ma podporuje vo vzdelávaní,
- pracujem s modernými technológiami, pravidelne som informovaný o novinkách zo sveta elektroniky, obchodu a marketingu,
- je super, že sa môžem učiť jazyk priamo vo firme a sám s lektorom,
- využívam Multisport kartu do športových stredísk na Slovensku,
- môžem využívať služby súkromného zdravotníckeho zariadenia, nečakám, šetrím čas.

Ak k životopisu priložíš aj motivačný list, v ktorom pravdivo opíšeš seba, svoje doterajšie pracovné, prípadne študijné úspechy a dôvod, prečo máš záujem o túto prácu, tým sa odlíšiš od ostatných a zvýšiš si šancu, že Ťa budeme kontaktovať medzi prvými.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, elektronika, elektrotechnika, administratíva

Jazykové znalosti

Rumunský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uspieť môžeš, ak spĺňaš tieto predpoklady:
- plynule hovoríš rumunsky,
- dorozumieš sa aj v jazyku slovenskom,
- máš technické myslenie,
- si komunikatívny, nemáš zábrany telefonovať,
- zaujíma Ťa všetko nové, rád sa učíš nové veci, pracuješ na sebe,
- máš rád zmeny, lákajú Ťa nové výzvy,
- nehľadáš problémy, ale navrhuješ riešenia,
- si tímový hráč a myslíš pozitívne.

Privítame znalosť:
- elektronických súčiastok,
- anglického jazyka.

SOS electronic je jedným z najväčších distribútorov elektronických súčiastok v strednej Európe a najväčší v rámci Slovenska.

Dodávkami pokrývame predovšetkým trh Európskej únie, avšak realizujeme dodávky aj do zvyšku sveta. Centrálu a hlavné logistické centrum máme na Slovensku v Košiciach. Naša obchodná skupina SOS electronic group združuje štyri distribučné spoločnosti v Nemecku, v Čechách, na Slovensku a v Maďarsku. Priame obchodné zastúpenie máme aj v Rakúsku a v Poľsku.

Od roku 2013 sme členom medzinárodnej obchodnej skupiny Conrad group.

SOS electronic je držiteľom ocenenia "Aon Best Employer Slovakia " v kategórii Malé a stredné spoločnosti.

Kvalitní ľudia s pozitívnym myslením sú pre nás tým najväčším kapitálom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4111020  Dátum zverejnenia: 24.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac