Country Sales Manager for Poland

SOS electronic s.r.o.

Miesto práce
SOS electronic s.r.o., Pri prachárni, Košice
Termín nástupu
dohodou
1 700 - 2 200 EUR/mesiaczáklad + podiely na spoločných výsledkoch + provízie za vlastný výkon. Navyše vianočný bonus + dovolenkový príplatok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť aj Ty súčasťou úspešnej firmy s ocenením Aon Best Employer?

Hľadáme ÚSPEŠNÉHO LÍDRA, inovátora, so znalosťou poľského a anglického jazyka.

Tvojou úlohou bude riadiť malý obchodný tím za účelom predaja elektronických súčiastok na poľský trh.

Budeš zodpovedať za:
- tvorbu a implementáciu strategických cieľov a operatívnych plánov spoločnosti,
- rast a rozvoj svojho obchodného tímu a jeho výsledky,
- úspešne dotiahnuté obchody,
- nové obchodné príležitosti,
- spájanie najlepších obchodníkov s najnovšou e-Commerce,
- implementáciu najnovších inovatívnych nástrojov.

Cieľom Tvojej práce bude úspešný tím s rastúcimi obchodnými výsledkami a spokojnými zákazníkmi.

Ponúkame Ti:
- stabilitu v tíme distribútora č.1 na slovenskom trhu,
- skvelý pracovný tím, ľudský prístup,
- korektné finančné ohodnotenie naviazané na výsledky,
- komplexné zaškolenie našou firemnou SOS Academy,
- pravidelné informovanie o novinkách zo sveta elektroniky,
- odborné a manažérske vzdelávanie, osobnostný rast.

Super zamestnanecké výhody:
- príjemné, moderné pracovné prostredie,
- prvý kontakt s najmodernejšími súčiastkami na trhu (komunikácia, riadenie, displeje),
- zaujímavé zľavy na naše produkty,
- firemný jazykový kurz,
- obedy priamo vo firme s možnosťou širokého výberu jedál a ovocím navyše,
- oddych počas pracovných prestávok vo firemnom átriu – oáze plnej zelene,
- možnosť využívania služieb súkromného zdravotníckeho zariadenia,
- Multisport karta - zvýhodnený prístup do viacerých športových stredísk na Slovensku,
- športové a iné teambuildingové aktivity.

Ak k životopisu priložíš aj motivačný list, v ktorom miesto obvyklých fráz pravdivo opíšeš seba, svoje doterajšie pracovné úspechy a skutočný dôvod, prečo máš záujem o túto prácu, tým sa odlíšiš od ostatných a zvýšiš si šancu, že Ťa budeme kontaktovať medzi prvými.
Zároveň nám potvrdíš, že si túto ponuku dočítal až do konca a staviaš sa k nej zodpovedne.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický odbor, manažment, obchod

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vedúci obchodného tímu

Počet rokov praxe

3

- preukázateľné predajné výsledky,
- minimálne 3 roky skúseností na manažérskej pozícii, skúsenosti s riadením obchodného tímu,
- výrazná a silná osobnosť, so schopnosťou zaujať a motivovať tím, partner vedenia spoločnosti,
- výborné komunikačné, vyjednávacie a prezentačné zručnosti,
- orientácia na dosahovanie výsledkov, priebojnosť,
- schopnosť niesť zodpovednosť,
- bezúhonnosť a morálne zásady.
PRIVÍTAME ZNALOSŤ ELEKTRONICKÝCH SÚČIASTOK!

SOS electronic je jedným z najväčších distribútorov elektronických súčiastok v strednej Európe a najväčší v rámci Slovenska.

Dodávkami pokrývame predovšetkým trh Európskej únie, avšak realizujeme dodávky aj do zvyšku sveta. Centrálu a hlavné logistické centrum máme na Slovensku v Košiciach. Naša obchodná skupina SOS electronic group združuje štyri distribučné spoločnosti v Nemecku, v Čechách, na Slovensku a v Maďarsku. Priame obchodné zastúpenie máme aj v Rakúsku a v Poľsku.

Od roku 2013 sme členom medzinárodnej obchodnej skupiny Conrad group.

SOS electronic je držiteľom ocenenia "Aon Best Employer Slovakia " v kategórii Malé a stredné spoločnosti.

Kvalitní ľudia s pozitívnym myslením sú pre nás tým najväčším kapitálom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3993169  Dátum zverejnenia: 9.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac