CAD designer/ Business development engineer

SOREAL s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 1 800 EUR/mesiac1500 brutto ( výsledná mzda bude posudzovaná podľa skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do svojho tímu hľadáme CAD dizajnéra/ Business development manažéra, ktorý zastreší činnosti pre pobočky spoločnosti vo viacerých krajinách.

Hľadaný uchádzač bude zodpovedný za:
- naštudovanie zadávacích podkladov projektov (prevažne v anglickom jazyku)
- spracovanie projekčno – grafických návrhov a 3D vizualizácií projektov pre pobočky spoločnosti vo viacerých krajinách
- komunikáciu s manažérmi projektov a externými partnermi
- prípravu základného rozpočtu projektov
- podpora tímov počas prípravy a pri realizácii projektov
- súvisiace administartívno technické činnosti

Od úspešného kandidáta očakávame:
- proaktívny prístup k riešeniu úloh s cieľom ich rýchleho a efektívneho vyriešenia v požadovanom čase
- neustála snaha zlepšovať procesy a zefektívňovať výsledky zadaných úloh
- aktívna komunikácia a spolupráca s členmi tímu a všetkými zainteresovanými stranami

Ponúkame Vám:
- prácu v medzinárodnom kolektíve na zaujímavých projektoch v tuzemsku aj zahraničí
- motivujúce platové ohodnotenie
- možnosť okamžitého nástupu
- práca na živnosť (preferovaná), alebo na zamestnanecký pomer

Súhlasím, aby spoločnosť SOREAL s.r.o. spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č.428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov na dobu neurčitú.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, architektúra

- prax na podobnej pozícii vítaná,
- ochota učiť sa nové veci,
- samostatnosť, zodpovednosť, lojálnosť, flexibilita a vytrvalosť
- anglický jazyk na aktívnej úrovni výhodou
Ostatné znalosti:
- AutoCAD - pokročilý
- 3D vizualizácie - pokročilý
- MS Office - užívateľ

SOREAL s.r.o. je úspešne sa rozvíjajúca spoločnosť pôsobiaca v oblasti real-estate.
Pre svojich partnerov a klientov poskytuje komplexné služby spojené s developmentom industriálnych projektov od ich zámeru a prípravy, cez realizáciu až po odovzdanie do užívania a následnú poprojektvú starostlivoať.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3672147  Dátum zverejnenia: 19.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 1 800 EUR/mesiac1500 brutto ( výsledná mzda bude posudzovaná podľa skúseností uchádzača)