Upratovačka-sanitárny pracovník vo wellness centre, hotel Sorea SNP

SOREA, spol. s r.o.

Miesto práce
Sorea SNP ***, Demänovská Dolina
Termín nástupu
ihneď, resp. dohoda
520,- EUR/mesačne brutto, plus variabilná zložka a príplatky v zmysle Zákonníka práce a Kolektívnej zmluvy, od 1.1.2020 navýšenie mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovanie priestorov wellness centra a hotela v zmysle prevádzkového poriadku
- sanitácia, dezinfekcia, výmena bielizne

- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- perspektíva osobného rozvoja
- benefity v zmysle Kolektívnej zmluvy, zvýhodnené rekreácie, využitie relaxačných zariadení hotelovej siete SOREA
- podniková sociálna politika
- výplata mzdy načas
- pohotovostné zamestnanecké ubytovanie v hoteli
- zamestnanecké stravovanie

Uchádzači môžu posielať svoje žiadosti spolu s profesným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Všetky životopisy spolu so žiadosťami budú starostlivo posúdené, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí postúpia do užšieho výberu.
Informácie o spracúvaní osobných údajov pre záujemcov o zamestnanie sú zverejnené na našej webovej stránke, www.sorea.sk, v časti Kariéra u nás, pod názvom Informácia o spracovaní osobných údajov, alebo informácie môžete získať na nasledovnom liku:

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- bezúhonnosť, dokladovaná aktuálnym výpisom z registra trestov
- dobrý zdravotný stav
- zodpovedný prístup k práci
- spoľahlivosť
- samostatnosť
-manuálna zručnosť

SOREA je hotelová spoločnosť , ktorá pôsobí v Slovenskej republike takmer 30 rokov so sieťou 11 hotelov. Patrí k najvýznamnejším subjektom cestovného ruchu v SR. Zariadenia sa nachádzajú v najkrajších prírodných lokalitách Vysokých a Nízkych Tatier, v Ľubovnianskych kúpeľoch na Spiši a v Bratislave.
Poskytujeme širokú ponuku produktov a služieb, ako napr. rodinné dovolenky, wellness a relaxačné pobyty, seniorské pobyty, víkendové pobyty, regeneračné pobyty, poznávacie a skupinové zájazdy , kongresové služby, školy v prírode, zabezpečujeme kompletné služby pre športové sústredenia a lyžiarske pobyty v TOP lyžiarskych strediskách, kde je väčšina hotelov umiestnená. Myslíme aj na zdravotne postihnutých klientov a vo vybraných hoteloch je k dispozícii bezbariérové ubytovanie a služby. Poskytujeme aj ubytovanie a stravovanie zamestnancom.
Hotely SOREA sú ocenené certifikátom "Zariadenie priateľské k deťom a rodinám" , prestížnymi oceneniami Slovak Business Superbrands, Najzamestnávateľ roka 2020, či Dôveryhodná firma GOLD.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3726632  Dátum zverejnenia: 2.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 520,- EUR/mesačne brutto, plus variabilná zložka a príplatky v zmysle Zákonníka práce a Kolektívnej zmluvy, od 1.1.2020 navýšenie mzdy