Plavčík Hotel SOREA Hutník

SOREA, spol. s r.o.

Miesto práce
Tatranské Matliare, Vysoké Tatry
Termín nástupu
apríl 2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
624,- € brutto mesačne, plus príplatky za soboty, nedele, sviatky, delené zmeny, preplácanie nadčasov, prémie, v zmysle zákonníka práce a kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dozor nad prevádzkou bazénov
- obsluha technológie bazénov
- starostlivosť o poriadok a čistotu bazénov
- dohliadanie na dodržiavanie kúpeľno-prevádzkového poriadku

- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- benefity plynúce z Kolektívnej zmluvy, zvýhodnené rekreácie, využitie relaxačných zariadení hotelovej siete SOREA
- možnosť zamestnaneckého ubytovania a stravovania
-práca v priateľskom kolektíve
- podniková sociálna politika
- výplata mzdy načas

Uchádzači môžu posielať svoje žiadosti spolu s profesným životopisom do 14 dní od zverejnenia ponuky voľného miesta na uvedené kontaktné údaje, alebo na mailovú adresu [email protected], mobil 0905 720 334.
Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Všetky žiadosti spolu so životopismi budú starostlivo posúdené, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ

Informácie o spracúvaní osobných údajov pre záujemcov o zamestnanie

Spracúvanie Vašich osobných údajov a ich ochrana je pre nás veľmi dôležitá, preto by sme Vám radi poskytli informácie týkajúce sa spracúvania Vašich osobných údajov.
Ak Vám po prečítaní týchto informácií nebude niečo jasné, neváhajte nás kontaktovať na [email protected], alebo písomne na adrese prevádzkovateľa. Ochotne Vám ktorýkoľvek pojem, alebo časť tohto dokumentu vysvetlíme.

Identifikácia Prevádzkovateľa:
SOREA, spol. s.r.o., Odborárske námestie 3, 815 70 Bratislava, IČO 31 339 204, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, , Vložka č. 4069/B ( ďalej len (Prevádzkovateľ)
Kontaktné údaje zodpovednej osoby:
V prípade akýchkoľvek otázok, ohľadom ochrany a spracúvania osobných údajov, nás môžete kontaktovať elektronicky na: [email protected]
Účel spracúvania osobných údajov:
Vaše osobné údaje, ktoré nám dobrovoľne zašlete prostredníctvom mailu, alebo doručíte poštou, či osobne, spracúvame za účelom výberu potencionálnych zamestnancov na konkrétnu pracovnú pozíciu o ktorú sa uchádzate. Následne osobné údaje spracúvame za účelom uskutočnenia osobných pohovorov a zasielanie informácií uchádzačom o voľnú pracovnú pozíciu.
Právny základ spracúvania osobných údajov:
Ak nám zašlete Váš životopis, tak právnym základom spracúvania Vašich osobných údajov, je Vaša žiadosť o zamestnanie na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy.
Kategórie dotknutých osobných údajov:
Dotknutými osobnými údajmi sú Vaše bežné osobné údaje, ktoré uvádzate vo svojom životopise a v prípadných ďalších dokladoch, najčastejšie ide o titul, meno, priezvisko, dátum narodenia, bydlisko, rodné číslo, doterajšie pracovné zaradenie, doterajšia prax, telefónne číslo, adresa elektronickej pošty, dosiahnuté vzdelanie, a Vaše osobné údaje týkajúce sa zdravotnej spôsobilosti na prácu.
Príjemcovia osobných údajov:
Príjemcami Vašich osobných údajov sú zamestnanci Prevádzkovateľa, ktorí sú na základe poverenia oprávnení spracúvať osobné údaje. Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté prevádzkarňam hotelovej siete SOREA, spol.s.r.o.
Prenos osobných údajov do tretích krajín, alebo do medzinárodnej organizácie:
Prevádzkovateľ nezamýšľa osobné údaje preniesť do tretej krajiny ani žiadnej medzinárodnej organizácii.
Automatizované individuálne rozhodovanie vrátane profilovania.
Pri spracúvaní Vašich osobných údajov nerobíme automatizované individuálne rozhodovanie vrátane profilovania.
Doba uchovávania osobných údajov:
Pri nakladaní s osobnými údajmi Prevádzkovateľ aplikuje princíp minimalizácie, čo znamená, že Vaše osobné údaje bude uchovávať po nasledovnú dobu:
- pri neúspešných uchádzačoch vo výberovom konaní na voľné pracovné miesto budú osobné údaje v zmysle interných predpisov zlikvidované
- pri úspešných kandidátoch vo výberovom konaní na voľné pracovné miesto sa poskytnuté osobné údaje stanú súčasťou osobného spisu zamestnanca
Aké sú Vaše práva:
Na základe písomnej žiadosti ste oprávnený požadovať:
a) právo na prístup
b) právo na opravu,
c) právo na vymazanie,
d) právo na obmedzenie spracúvania,
e) právo na prenosnosť údajov,
f) právo namietať,
g) právo odvolať súhlas,
h) právo podať sťažnosť dozornému orgánu.
Kam sa môžete obrátiť s Vašou sťažnosťou:
Máte právo podať sťažnosť lokálnemu dozornému orgánu, ktorým je Úrad na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky, so sídlom Hraničná 12, 820 07 Bratislava

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nutná licencia plavčíka / záchranára pre bazény
- schopnosť komunikovať s klientom, nekonfliktná osobnosť
- vítaná je základná komunikácia v cudzom jazyku (NJ, AJ, ruský, poľský jazyk)
- spoľahlivosť, bezúhonnosť,flexibilita

Sme najväčšia hotelová spoločnosť v Slovenskej republike so sieťou 10 hotelov, ktoré sa nachádzajú v krásnych prírodných lokalitách Vysokých a Nízkych Tatier, v Ľubovnianskych kúpeľoch, v Bratislave.
Poskytujeme širokú ponuku produktov a služieb, ako napr. rodinné dovolenky, seniorské pobyty, víkendové a relaxačné pobyty, regeneračné pobyty, poznávacie a skupinové zájazdy hlavne pre zahraničných obchodných partnerov, kongresové služby, školy v prírode, zabezpečujeme kompletné služby pre športové sústredenia a lyžiarske pobyty v atraktívnych lokalitách. Myslíme aj na zdravotne postihnutých klientov a vo vybraných hoteloch je k dispozícii bezbariérové ubytovanie a služby. Poskytujeme aj ubytovanie a stravovanie zamestnancom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hotel SOREA Hutník
059 53 Tatranské Matliare

Kontakt

ID: 3620080   Dátum zverejnenia: 13.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   624,- € brutto mesačne, plus príplatky za soboty, nedele, sviatky, delené zmeny, preplácanie nadčasov, prémie, v zmysle zákonníka práce a kolektívnej zmluvy