Čašník/čašníčka, servírka hotela SOREA SNP

SOREA, spol. s r.o.

Sorea SNP ***, Demänovská Dolina, Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
01.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
624,- EUR/mesačne brutto, plus variabilná zložka a príplatky v zmysle Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha hostí, poskytovanie rád pri výbere
- príprava strediska reštaurácia

- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- perspektíva osobného rozvoja
- možnosť zamestnaneckého ubytovania a stravovania
- benefity v zmysle Kolektívnej zmluvy, zvýhodnené rekreácie, využitie relaxačných zariadení hotelovej siete SOREA
- podniková sociálna politika
- výplata mzdy načas

Uchádzači môžu posielať svoje žiadosti spolu s profesným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu do 14 dní od uverejnenia inzerátu.
Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Všetky životopisy spolu so žiadosťami budú starostlivo posúdené, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v odbore výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Access - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- bezúhonnosť, dokladovaná aktuálnym výpisom z registra trestov
- zodpovednosť
- dobrý zdravotný stav
- prax v odbore výhodou
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť

Sme najväčšia hotelová spoločnosť v Slovenskej republike so sieťou 10 hotelov, ktoré sa nachádzajú v krásnych prírodných lokalitách Vysokých a Nízkych Tatier, v Ľubovnianskych kúpeľoch, v Bratislave.
Poskytujeme širokú ponuku produktov a služieb, ako napr. rodinné dovolenky, seniorské pobyty, víkendové a relaxačné pobyty, regeneračné pobyty, poznávacie a skupinové zájazdy hlavne pre zahraničných obchodných partnerov, kongresové služby, školy v prírode, zabezpečujeme kompletné služby pre športové sústredenia a lyžiarske pobyty v atraktívnych lokalitách. Myslíme aj na zdravotne postihnutých klientov a vo vybraných hoteloch je k dispozícii bezbariérové ubytovanie a služby. Poskytujeme aj ubytovanie a stravovanie zamestnancom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hotel SOREA SNP
031 01 Demänovská Dolina
ID: 3513893   Dátum zverejnenia: 11.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   624,- EUR/mesačne brutto, plus variabilná zložka a príplatky v zmysle Zákonníka práce