Upratovačka Hotel SOREA REGIA

SOREA, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
580,-EUR brutto mesačne plus príplatky v zmysle Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie bežného upratovania vrátane vetrania miestností
- upratovanie a dezinfekcia kúpeľní, WC, spoločných priestorov
- čistenie kobercov elektrickým vysávačom
- vynášanie odpadkov

- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- benefity plynúce z Kolektívnej zmluvy, zvýhodnené rekreácie, využitie relaxačných
zariadení hotelovej siete SOREA
- možnosť zamestnaneckého ubytovania a stravovania
- podniková sociálna politika
- výplata mzdy načas

Uchádzači môžu posielať svoje životopisy na uvedenú e-mailovú adresu do 14 dní od uverejnenia inzerátu. Uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita
- príjemné vystupovanie
- pracovná pozícia vhodná aj pre dôchodcu

SOREA je hotelová spoločnosť , ktorá pôsobí v Slovenskej republike takmer 30 rokov so sieťou 11 hotelov. Patrí k najvýznamnejším subjektom cestovného ruchu v SR. Zariadenia sa nachádzajú v najkrajších prírodných lokalitách Vysokých a Nízkych Tatier, v Ľubovnianskych kúpeľoch na Spiši a v Bratislave.
Poskytujeme širokú ponuku produktov a služieb, ako napr. rodinné dovolenky, wellness a relaxačné pobyty, seniorské pobyty, víkendové pobyty, regeneračné pobyty, poznávacie a skupinové zájazdy , kongresové služby, školy v prírode, zabezpečujeme kompletné služby pre športové sústredenia a lyžiarske pobyty v TOP lyžiarskych strediskách, kde je väčšina hotelov umiestnená. Myslíme aj na zdravotne postihnutých klientov a vo vybraných hoteloch je k dispozícii bezbariérové ubytovanie a služby. Poskytujeme aj ubytovanie a stravovanie zamestnancom.
Hotely SOREA sú ocenené certifikátom "Zariadenie priateľské k deťom a rodinám" , prestížnymi oceneniami Slovak Business Superbrands, Najzamestnávateľ roka 2020, či Dôveryhodná firma GOLD.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3492070  Dátum zverejnenia: 14.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 580,-EUR brutto mesačne plus príplatky v zmysle Zákonníka práce