Upratovačka Hotel SOREA REGIA

SOREA, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
580,-EUR brutto mesačne plus príplatky v zmysle Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie bežného upratovania vrátane vetrania miestností
- upratovanie a dezinfekcia kúpeľní, WC, spoločných priestorov
- čistenie kobercov elektrickým vysávačom
- vynášanie odpadkov

- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- benefity plynúce z Kolektívnej zmluvy, zvýhodnené rekreácie, využitie relaxačných
zariadení hotelovej siete SOREA
- možnosť zamestnaneckého ubytovania a stravovania
- podniková sociálna politika
- výplata mzdy načas

Uchádzači môžu posielať svoje životopisy na uvedenú e-mailovú adresu do 14 dní od uverejnenia inzerátu. Uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita
- príjemné vystupovanie
- pracovná pozícia vhodná aj pre dôchodcu

Sme najväčšia hotelová spoločnosť v Slovenskej republike so sieťou 10 hotelov, ktoré sa nachádzajú v krásnych prírodných lokalitách Vysokých a Nízkych Tatier, v Ľubovnianskych kúpeľoch, v Bratislave.
Poskytujeme širokú ponuku produktov a služieb, ako napr. rodinné dovolenky, seniorské pobyty, víkendové a relaxačné pobyty, regeneračné pobyty, poznávacie a skupinové zájazdy hlavne pre zahraničných obchodných partnerov, kongresové služby, školy v prírode, zabezpečujeme kompletné služby pre športové sústredenia a lyžiarske pobyty v atraktívnych lokalitách. Myslíme aj na zdravotne postihnutých klientov a vo vybraných hoteloch je k dispozícii bezbariérové ubytovanie a služby. Poskytujeme aj ubytovanie a stravovanie zamestnancom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SOREA, spol. s r.o. Bratislava
Hotel SOREA Regia, Bratislava, Kráľovské údolie 6
811 02 Bratislava
ID: 3492070   Dátum zverejnenia: 14.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   580,-EUR brutto mesačne plus príplatky v zmysle Zákonníka práce