Účtovník

SOREA, spol. s r.o.

SOREA, spol. s r.o., Odborárske námestie č.3, 81570 Bratislava
Termín nástupu
dohoda
Ponúkaný plat (brutto)
730 - 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie dokladov v podvojnom účtovníctve podľa platných zákonov SR,
- pripravovanie účtovných výkazov, účtovných závierok,
- účtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, DPH, interné
doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry a pod.)
- posudzovanie správnosti faktúr z daňového a účtovného hľadiska
- zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek
- práca v systéme SPIN

- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- perspektíva osobného rozvoja
- benefity plynúce z Kolektívnej zmluvy (napr. zvýhodnená rodinná dovolenka, zvýhodnené vstupy do bazéna a termálneho kúpaliska)
- príjemné pracovné prostredie

Uchádzači môžu posielať svoje žiadosti spolu s profesným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu do 5 dní od zverejnenia ponuky voľného miesta.
Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Všetky životopisy spolu so žiadosťami budú starostlivo posúdené, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - expert

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

- prax vo vedení účtovníctva min. 1 rok
- nutná znalosť účtovnej a daňovej problematiky
- skúsenosti s ekonomickým SW, ovládanie programu Helios SPIN (Datalock) výhodou

Sme najväčšia hotelová spoločnosť v Slovenskej republike so sieťou 10 hotelov, ktoré sa nachádzajú v krásnych prírodných lokalitách Vysokých a Nízkych Tatier, v Ľubovnianskych kúpeľoch, v Bratislave.
Poskytujeme širokú ponuku produktov a služieb, ako napr. rodinné dovolenky, seniorské pobyty, víkendové a relaxačné pobyty, regeneračné pobyty, poznávacie a skupinové zájazdy hlavne pre zahraničných obchodných partnerov, kongresové služby, školy v prírode, zabezpečujeme kompletné služby pre športové sústredenia a lyžiarske pobyty v atraktívnych lokalitách. Myslíme aj na zdravotne postihnutých klientov a vo vybraných hoteloch je k dispozícii bezbariérové ubytovanie a služby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Odborárske nám. 3
815 70 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Maťová
Tel.: 02/50239185
E-mail: poslať životopis
ID: 3238778   Dátum zverejnenia: 10.11.2017