Reagujte bez životopisu

Hlavný čašník / čašník

SOPRANO s. r. o.

Miesto práce
Sásová, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
950 - 1 150 EUR/mesiacPo skúšobnej dobe a po výsledkoch, samostatnej práci nieje problém zvýšiť platové podmienky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HLAVNÝ ČAŠNÍK
Obsluhovanie zákazníkov a komunikácia s nimi.
Práca s registračnou pokladňou
Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí.
Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania.
Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov).
Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie.
Kontrolovanie stavu gastronomického zriadenia, udržiavanie poriadku a čistoty.
Organizovať prácu pomocným čašníkom
Niesť zodpovednosť za chod prevádzky

ČAŠNÍK
práca s ľudmi, obsluhovanie, účtovanie
práca s registračnou pokladňou

- stabilná práca
- ponúkame dlhodobé perspektívne zamestnanie
- stabilný zamestnávateľ
- zamestnanecké stravovanie
- zamestnanecká zľava na súkromné oslavy a akcie
- zľava na produkty a služby spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- príjemné vystupovanie
- kultivovaný slovný prejav
- komunikatívnosť
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- flexibilita
- schopnosť pracovať v tíme
- ochota učiť sa nové veci

Sme reštaurácia SOPRANO v Banskej Bystrici (Sásová).Nachádzame sa v príjemnom prostredí ,taktiež sa snažíme a budejeme aby reštaurácia pôsobila elegantným a moderným dojmom.SOPRANO,tvorí veľká terasa s kapacitou 35 miest,interiér reštaurácie dopĺňa krb,moderný bar i banketová miestnosť s celkovou kapacitou 100 miest.
Organizujeme svadby,súkromne oslavy,firemne akcie a cateringové služby.
Radi vás privítame v našom kolektíve.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3868789  Dátum zverejnenia: 14.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac