Šéfkuchár / Šéfkuchárka

SOPRANO s. r. o.

Miesto práce
Chabenecká 11, 974 11 Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plná zodpovednosť za chod kuchyne
Zodpovednosť za kvalitu podávaných jedál.
Dodržiavanie správnych technologických a kvalitatívnych postupov a dodržiavanie predpisov HACCP.
Organizovanie práce podriadených kuchárov a pomocných síl v kuchyni.
Zodpovednosť za skladové zásoby surovín a ich objednávanie.
Dohľad nad správnym aranžovaním a estetikou podávaných jedál.

- stabilná práca
- ponúkame dlhodobé perspektívne zamestnanie
- stabilný zamestnávateľ
- zamestnanecká zľava na súkromné oslavy a akcie
- zľava na produkty a služby spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Počet rokov praxe

2

- profesionálny a zodpovedný prístup k práci
- flexibilita
- samostatnosť
- chuť pracovať
- záujem o nové trendy v gastronómii

Sme reštaurácia SOPRANO v Banskej Bystrici (Sásová).Nachádzame sa v príjemnom prostredí ,taktiež sa snažíme a budejeme aby reštaurácia pôsobila elegantným a moderným dojmom.SOPRANO,tvorí veľká terasa s kapacitou 35 miest,interiér reštaurácie dopĺňa krb,moderný bar i banketová miestnosť s celkovou kapacitou 100 miest.
Organizujeme svadby,súkromne oslavy,firemne akcie a cateringové služby.
Radi vás privítame v našom kolektíve.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3628052  Dátum zverejnenia: 26.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1700