Medicínsky reprezentant v oblasti stomatológie

SonicDentalCare s.r.o.

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.7.2023
1 500 EUR/mesiacmesačné odmeny a bonusy za dosiahnutie stanovených cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pravidelné návštevy lekárov špecialistov (zubní lekári, dentálne hygieničky)
- pravidelné návštevy lekární
- uvádzanie noviniek na trh
- odborná edukácia a poradenstvo pre klientov
- prezentácia a príprava seminárov
- vyhľadávanie nových a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- pravidelný reporting
- uplatňovanie stratégie vo zverenom regióne
- dosiahnutie stanovených predajných cieľov
- aktívna účasť na odborných sympóziach a konferenciách - aj v zahraničí

- práca v mladom kolektíve
- medzinárodné skúsenosti, práca v nadnárodných tímoch
- účasť na zahraničných stretnutiach , výstavách a kongresoch
- odborné zaškolenie v rámci portfólia produktov aj v zahraničí
- služobný automobil aj na súkromné účely
- mobilný telefón, tablet, PC
- fixný plat + motivačné mesačné finančné ohodnotenie vo výške základnej mzdy, na základe plnenia stanovených individuálnych cieľov,
- motivačný bonusový systém

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- min.2 ročná skúsenosť na pozícii medicínskeho reprezentanta v oblasti pharma predaja
-príjemné vystupovanie a komunikačné schopnosti
-orientácia na výsledky
-obchodný drive a zanietenie
-flexibilita, cieľavedomosť a samostatnosť

SonicDentalCare s.r.o , je výhradným dovozcom a obchodným zastúpením značky CURASEPT na Slovensku. CURASEPT je jedným z lídrov v produkcii terapeutických výrobkov určených na ústnu hygienu. .. "First because we care"...
ID: 4579243  Dátum zverejnenia: 15.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac