Obchodný manažér/Sales Manager

Songoroo s. r. o.

Sartorisova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.10.2022
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacBonusy pri dosiahnutí stanovených cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kto sme?
Sme slovenská High-tech spoločnosť ponúkajúca špičkové riešenie v oblasti streamingu hudby pre komerčné prevádzky.

Koho hľadáme?
Do nášho tímu hľadáme šikovného a ambiciózného obchodníka s motiváciou stať sa jednotkou vo firme v oblasti predaja produktu.

Čo od kandidáta očakávame?
- Akvizícia nových klientov, budovanie vzťahu s novými a už existujúcimi klientmi,
- Spolupráca s vedením spoločnosti na stratégií akvizície nových veľkých klientov a úprave obchodnej stratégie v súvislosti so zmenami trhových podmienok,
- Aktívna účasť na aktivitách zameraných na podporu predaja v štádiu prípravy ale aj realizácie a tvorbe cenových ponúk a obchodných plánov,
- Retenčný manažment - analýza príčin rušenia zmlúv a návrhy minimalizácie straty klientov,
- Manažovanie riešenia požiadaviek a problémov klientov,
- Aktívny monitoring konkurencie a vypracovanie návrhov zmien obchodnej stratégie s ohľadom na ponuku konkurencie a trendov vývoja na trhu v našom segmente,
- Vypracovanie analýz výsledkov implementácie obchodných stratégií a aktivít smerujúcich k podpore predaja, analyzovanie ich nedostatkov a navrhovanie opatrení na ich odstránenie.

- Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej technologickej firme s potenciálom sa stať globálnym hráčom v oblasti streamingu hudby v B2B segmente,
- Možnosť rýchleho kariérneho rastu až na pozíciu šéfa obchodu na globálnej úrovni, vrátane možnosti získania podielu na firme,
- Fixný plat, štedrý bonusový systém,
- Flexibilný pracovný čas a home office,
- Služobné vozidlo, mobil a notebook,
- Práca so skúseným a profesionálnym tímom,
- Ďalšie benefity, upresnené na osobnom stretnutí.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila a spĺňate všetky uvedené požiadavky, pošlite prosím svoj štruktúrovaný životopis a motivačný list na doleuvedený e-mail. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Proces posúdenia všetkých prijatých životopisov môže byť časovo veľmi náročný, preto Vás prosíme o trpezlivosť.

S informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní budeme kontaktovať LEN tých kandidátov, ktorí spĺňajú predpoklady a požiadavky a budú vybratí zodpovedným pracovníkom našej spoločnosti.

Ďakujeme vopred za rešpektovanie tejto skutočnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod

Počet rokov praxe

3

- Zrelá osobnosť s výbornou schopnosťou vyjednávať, orientáciou na zákazníka a dosahovanie stanovených cieľov,
- Ambícia rýchleho profesijného rastu s ochotou prevziať „ownership“ za zverenú oblasť,
- Reprezentatívne vystupovanie, veľmi dobré komunikačné, manažérske a organizačné schopnosti,
- Skúsenosti v oblasti obchodu podmienkou,
- Myslenie „out-of-the-box“ – schopnosť prísť s alternatívnymi a inovatívnymi riešeniami,
- Chuť podieľať sa na nových predajných projektoch spoločnosti a niesť plnú zodpovednosť za ich uskutočnenie,
- Zmysel pre zodpovednosť, spoľahlivosť a detail, ochota sa neustále zlepšovať,
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni podmienkou,
- Pozitívny vzťah k hudbe a k novým technológiám.

Songoroo je slovenský technologický start-up, ponúkajúci jedinečné riešenie streamingu hudby pre komerčné prevádzky a iné verejné priestory. Pre bližšie zoznámenie sa s našim produktom, navštívte našu web stránku songoroo.com
ID: 4403866  Dátum zverejnenia: 16.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac