Upratovačka robotníckej ubytovne Bratislava

SOMO spol. s r.o., Bratislava

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hľadáme upratovačky robotníckych ubytovní na TPP
- starostlivosť o čistotu ubytovne
- kontrola ubytovacieho zariadenia

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou históriou,
- stabilné a dlhodobé zamestnanie

Informácie o výberovom konaní

Na osobný pohovor budú kontaktovaní len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

služby

samostatnosť, lojálnosť, spoľahlivosť, precíznosť a pracovitosť

Naša spoločnosť je poskytovateľom ubytovacích služieb s dlhoročnou tradíciou (od r. 1998). Naše služby využívajú veľké stavebné spoločnosti, priemyselné podniky a organizácie. Ponúkame ubytovacie zariadenia (ubytovne, penzióny, hostely) a taktiež byty v rôznych lokalitách podla požiadaviek zákazníkov. Naše ubytovacie zariadenia ponúkajú zákazníkom dlhodobé, ale i krátkodobé ubytovanie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2856247  Dátum zverejnenia: 28.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou