Údržbár v robotníckej ubytovni

SOMO spol. s r.o., Bratislava

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie prevádzkyschopnosti ubytovne, pravidelné preventívne kontroly a údržba elektrotechnických zariadení, stavebných častí (drobné práce), ostatné bežné činnosti súvisiace s prevádzkovou údržbou budov a TZB,
- operatívne riešenie vzniknutých problémov a požiadaviek,
- zabezpečenie starostlivosti, údržby a opravy podľa vzniknutých situácií a závad
- spolupráca s dodávateľskými firmami,
- základná znalosť čítania technickej dokumentácie a orientácia v nej (nie je podmienkou, je výhodou)

na základe životopisu budú vybraní uchádzači pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 40 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

manuálna zručnosť a šikovnosť, schopnosť nachádzania riešení závad, flexibilita, improvizačné spôsobilosti, hospodárnosť, trpezlivosť, samostatnosť, komunikatívnosť, serióznosť

Naša spoločnosť je poskytovateľom ubytovacích služieb s dlhoročnou tradíciou (od r. 1998). Naše služby využívajú veľké stavebné spoločnosti, priemyselné podniky a organizácie. Ponúkame ubytovacie zariadenia (ubytovne, penzióny, hostely) a taktiež byty v rôznych lokalitách podla požiadaviek zákazníkov. Naše ubytovacie zariadenia ponúkajú zákazníkom dlhodobé, ale i krátkodobé ubytovanie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SOMO, s.r.o., Bratislava
Pod brehmi 4
841 03 Bratislava

Kontakt

ID: 2819663   Dátum zverejnenia: 12.10.2017