Recepčná/recepčný v robotníckej ubytovni

SOMO spol. s r.o., Bratislava

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečenie chodu recepcie + starostlivosť o ubytovňu
- prijímanie objednávok
- ubytovanie a odubytovanie hostí
- práca s PC a s registračnou pokladňou (ERP)
- evidencia a komunikácia s klientmi
- denné, nočné služby

Informácie o výberovom konaní

na osobný pohovor budú kontaktovaní vybraní záujemcovia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

- práca s pokladňou (ERP)
- skúsenosti s aktívnym osobným kontaktom s ľuďmi
- skúsenosti s prácou v denných a nočných službách
- komunikatívny typ, prozákaznícky prístup
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, precíznosť

Naša spoločnosť je poskytovateľom ubytovacích služieb s dlhoročnou tradíciou (od r. 1998). Naše služby využívajú veľké stavebné spoločnosti, priemyselné podniky a organizácie. Ponúkame ubytovacie zariadenia (ubytovne, penzióny, hostely) a taktiež byty v rôznych lokalitách podla požiadaviek zákazníkov. Naše ubytovacie zariadenia ponúkajú zákazníkom dlhodobé, ale i krátkodobé ubytovanie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SOMO, s.r.o., Bratislava
Pod brehmi 4
841 03 Bratislava
ID: 1083523   Dátum zverejnenia: 10.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou