Projektant informačnej bezpečnosti

SOMI Systems a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
01.07.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • tvorba rizikových analýz pre kybernetickú a informačnú bezpečnosť a GDPR
  • tvorba GAP analýz pre kybernetickú a informačnú bezpečnosť
  • tvorba dokumentácie a procesov kyberbezpečnosti a informačnej bezpečnosti
  • vyhodnocovanie auditov a kontrol
  • podpora a konzultačná činnosť v oblasti kybernetickej a informačnej bezpečnosti

- práca v menšom kolektíve vo firme s 31-ročnou históriou
- zodpovedná a zaujímavá práca so špecifikami u každého klienta
- práca v kancelárii aj u klientov v rámci SR
- pohyblivá pracovná doba 7 hod denne
- teambuildingové aktivity
- odmeňovanie: fixný plat + odmeny

Výberové konanie bude prebiehať na základe osobných stretnutí v dvoch výberových kolách. Pri reakcii na našu ponuku zamestnania Vás prosíme o zaslanie životopisu a motivačného listu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kybernetická bezpečnosť, bezpečnostný manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

KB, IT

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- v prípade absolventa VŠ II. stupňa s praxou počas štúdia
- znalosť IT bezpečnosti a jej posúdenia (posúdenie a analýza rizík)
- dobré komunikačné schopnosti
- skúsenosti s agendou ohľadne ISO noriem, GDPR a kybernetickej bezpečnosti
- schopnosť tvoriť a koncipovať dokumentáciu, smernice a predpisy

Spoločnosť sa zaoberá bezpečnosťou v oblasti IT, ochranou osobných údajov, kybernetickou bezpečnosťou a produktami s tým súvisiacimi. Zabezpečujeme ochranu dát našich klientov, projektujeme a realizujeme na overených softvérových a hardvérových riešeniach. Školíme zamestnancov klientov, vykonávame kontrolnú, audítorskú a revíznu činnosť. Budujeme a udržiavame bezpečnosť u našich klientov, ktorej súčasťou je aj zavádzanie a udržiavanie procesov informačnej bezpečnosti. Vykonávame pre našich klientov funkciu manažéra kybernetickej bezpečnosti a zodpovednú osobu za ochranu osobných údajov.
V Sme na trhu 31 rokov a v portfóliu máme bezmála 300 aktívnych zákazníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Cútová
Tel.: 0911 417 535
E-mail: poslať životopis
ID: 4837216  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac