Facility manažér/správca objektu

SOMAT Group a. s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 500 EUR/mesiacodmeny podľa finančných výsledkov a spokojnosti klienta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

správa objektu s bytovými aj nebytovými priestormi v súlade s platnou legislatívou a Zmluvou, zabezpečenie služieb a prác pre objekt a kontrola ich plnení, sledovanie ekonomiky objektu a optimalizácia nákladov, komunikácia s dodávateľmi služieb a vlastníkmi, organizácia výberových konaní a stretnutí s majiteľmi priestorov.

práca v stabilnej spoločnosti s 27 ročnou históriou pôsobenia v SR,
profesionálne pracovné prostredie s benefitmi voda, káva, čaj, obedy
pohyblivá pracovná doba a možnosť domácej práce , otvorená komunikácia,
služobný telefón, služobné auto k dispozícii.

Podmienkou prijatia je technické vzdelanie v stavebníctve alebo elektrotechnike, ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka - aktívne slovom aj písmom. Znalosť v oblasti správy polyfunkčných objektov je vítaná. Výberové konanie bude ukončené 31.10.2020.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, manažérske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

manažérske zručnosti a schopnosť riadiť , komunikatívnosť a asertivita, samostatnosť v rozhodovaní, flexibilita, technické znalosti a odborná spôsobilosť, ochota učiť sa . Skúsenosti s programom Anasoftu FINUS/DOMUS vítané.
Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je podmienkou prijatia.

Stabilná súkromná spoločnosť s takmer 30 ročnou históriou pôsobenia v oblasti správy nehnuteľností. Spoločnosť sa okrem správy objektov, bytov a nebytových priestorov venuje aj facility a projektovému managementu, zabezpečovaniu služieb a výkonom servisných a stavebných prác.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3268655  Dátum zverejnenia: 23.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac