Vývojár C#, .NET, Xamarin pre mobilné app v BA alebo ZA

Solver IT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
1 600 EUR/mesiacPlus Osobné Ohodnotenie podľa skutočných výsledkov práce. Seniori viacej.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Bratislave a/alebo Žiline máme voľné pracovné miesto pre vývojára s profilom:
- C#/C++, Xamarin
- Visual Studio, .NET
- Xamarin a mobilné aplikácie
- znalost zakladnych design patternov

- práca v medzinárodnom tíme, vedenom skúseným seniormi - ak chcete tak sa niečo naučíte
- menšia firma - možnosť postupu ak na to máte
- možnosť cestovať a vzdelávať sa
- pružná pracovná doba

Ak máte o prácu u nás záujem, pošlite svoje podrobné profesné CV na náš email.
Uveďte aj:
- možný dátum nástupu,
- očakávaný nástupný plat
- navrhnite termín osobného pohovoru.
Hodnotené budú všetky odpovede, kontaktovať budeme len vhodných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chápe princípy vývoja software v medzinárodnom tíme a rozdiel oproti študentskej, alebo jednochlapovej práci
- zodpovedný prístup k práci, pridelené úlohy rieši samostatne a iniciatívne
- problémy nie len kritizuje pri pive, ale ich otvorene rieši
- rozhodujúce sú skutočné výsledky práce a spokojnosť zákazníka

Slovenský Softwarehouse s vyše 30 ročnou tradíciou.
Vývoj softwarových riešení pre stálych zákazníkov z USA, AT, D, SVK, v dlhodobých kontraktoch.
Našich 45 vývojárov pracuje v kanceláriách v Bratislave a v Žiline pri univerzite, s hlavnými technológiami: WEB, .NET, Java, C++, C#, Android, Delphi, Mobilné platformy.
Aplikácie sú: CAD/CAM, Android Apps, Web aplikačné servre, distribuované systémy pre dopravu a špedíciu, doručovanie.
Rozhodujúca pre nás je správnosť riešenia a spokojnosť zákazníka.
Info o spoločnosti na www.solver.sk, [email protected].

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 934679  Dátum zverejnenia: 9.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac