Programátori WEB full stack, mobil-ap. Ionic, Kotlin.

Solver IT s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 2 200 EUR/mesiacplus Osobné hodnotenie po zapracovaní. Seniori viacej. Možnosť ubytovania v BA. Celková mzda podľa skutočných výsledkov práce, na úrovni v obore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vývojárov pre viaceré WEB a mobilné aplikácie pre hromadnú a individuálnu dopravu osôb a logistiku.
App Tech-Stack: KMM (Kotlin Mulitplatform Mobile), Jetpack Compose, SwiftUI, Git, Gradle. Env: Docker, nodeJS...
WEB: Environment: Docker, nginx, nodeJS, Frontend: vue3, html/scss/JS (ES6+ / NextJS), Frameworks/Pugins: vue-router, vuelidate, axios, vue-i18n, Backend: expressJS, dotenv, plus Angular a Ionic.
Projekt v medzinárodnom prostredí, spolupráca s kolegami v D a AT.

- práca v medzinárodnom tíme, vedenom skúseným seniormi - ak chcete tak sa niečo naučíte
- žiadne húpacie siete, fontány, maséri, kozmetičky ani výživoví poradcovia na pracovisku, len kvalitné ergonomické monitory, stoličky a dobré prostredie pre prácu
- menšia firma aj tímy - možnosť postupu ak na to máte
- možnosť cestovať a vzdelávať sa
- pružná pracovná doba

Ak máte o prácu u nás záujem, pošlite svoje podrobné profesné CV na náš email.
Uveďte:
- možný dátum nástupu,
- navrhnite termín osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, technika, fyzika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Vývoj mobilných aplikácií - Mierne pokročilý
Web development a frameworky - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

- chápe princípy vývoja software v medzinárodnom tíme a rozdiel oproti študentskej, alebo jednochlapovej práci
- zodpovedný prístup k práci, pridelené úlohy rieši samostatne a iniciatívne
- problémy nie len kritizuje pri pive, ale ich otvorene rieši
- rozhodujúce sú skutočné výsledky práce a spokojnosť zákazníka
- znalost nemciny vyhodou

Slovenský Softwarehouse s vyše 30 ročnou tradíciou.
Vývoj softwarových riešení pre stálych zákazníkov z USA, AT, D, SVK, v dlhodobých kontraktoch.
Našich 45 vývojárov pracuje v kanceláriách v Bratislave a v Žiline pri univerzite, s hlavnými technológiami: WEB, .NET, Java, C++, C#, Android, Delphi, Mobilné platformy.
Aplikácie sú: CAD/CAM, Android Apps, Web aplikačné servre, distribuované systémy pre dopravu a špedíciu, doručovanie.
Rozhodujúca pre nás je správnosť riešenia a spokojnosť zákazníka.
Info o spoločnosti na www.solver.sk, [email protected].

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 928502  Dátum zverejnenia: 23.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac