Produktový manažér a predaj software: doprava, špedícia, mobilné app, výroba,

Solver IT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
a.s.a.p.
Mzdové podmienky (brutto)
výška mzdy závisí od pracovných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj software a kompletných riešení v aspoň jednej z oblastí:
- hromadná doprava osôb, MHD,
- doručovacie spoločnosti, špedície, balíky a zásielky
- mobilné aplikácie a distribuované systémy
- výroba a riadenie firiem

- menšia firma - možnosť postupu ak na to máte
- možnosť cestovať a vzdelávať sa
- pružná pracovná doba,
- auto, tel., ntb, ...
- vzdelávanie a firemné víkendy

Ak máte o prácu pre nás záujem, pošlite svoje podrobné profesné CV na náš email.
Uveďte aj:
- možný dátum nástupu,
- očakávaný nástupný plat
- navrhnite termín osobného pohovoru.
Hodnotené budú všetky odpovede, kontaktovať budeme len vhodných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, obchod logistika, technika, fyzika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

5

- rozumie tomu, ako sa predáva a nasadzuje software
- zodpovedný prístup k práci, pridelené úlohy rieši samostatne a iniciatívne
- rozhodujúce sú skutočné výsledky práce a spokojnosť zákazníka

Slovenský Softwarehouse s 30 ročnou tradíciou.
Vývoj softwarových riešení pre stálych zákazníkov z USA, AT, D, SVK, v dlhodobých kontraktoch.
Našich 30 vývojárov pracuje v kanceláriách v Bratislave a v Žiline pri univerzite, s hlavnými technológiami: .NET, Java, C++, C#, Android, Delphi, Mobilné platformy.
Aplikácie sú: CAD/CAM, Android Apps, Web aplikačné servre, distribuované systémy pre dopravu a špedíciu, doručovanie.
Rozhodujúca pre nás je správnosť riešenia a spokojnosť zákazníka.
Info o spoločnosti na www.solver.sk, [email protected]

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Solver IT, s.r.o.
Uhrova 20
831 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lukáš Benedikt
Tel.: 02 654 40 421-102
E-mail: poslať životopis
ID: 3822941  Dátum zverejnenia: 2.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: výška mzdy závisí od pracovných výsledkov