IT projektový manager a obchodník: software pre logistika, doprava, skladovanie, výroba.

Solver IT s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
a.s.a.p.
Od 2 200 EUR/mesiack základnej mzde sa pripočítava Osobné Hodnotenie a odmeny, podľa skutočných výsledkov práce a provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie IT projektov a predaj nášho B2B software pre logistiku, MHD, doprava, skladovanie, výroba. Mobilné aplikácie a distribuované systémy.
Náplň práce:
- komunikácia so zákazníkmi a vedenie aktuálnych projekty tak, aby bol zákazník spokojný a projekt skončil úspešne
- sledovanie potrieb zákazníkov a ich v software
- hľadanie nových možnosti nasadenia software u nových zákazníkov

Požadujeme angažovanosť pre prácu, samostatné logické rozhodovanie.
Po zapracovaní aj reálne výsledky práce, ktorými sú úspešne dodané projekty a predaný software.
Práca je v Bratislave, na Kramároch, v menšom kolektíve a v začiatkoch je on-site.

- menšia firma - možnosť postupu ak na to máte
- možnosť cestovať a vzdelávať sa
- pružná pracovná doba,
- auto, tel., ntb, ...
- vzdelávanie a firemné víkendy

Ak máte o prácu pre nás záujem, pošlite svoje podrobné profesné CV na náš email.
Uveďte aj:
- možný dátum nástupu,
- očakávaný nástupný plat
- navrhnite termín osobného pohovoru.
Hodnotené budú všetky odpovede, kontaktovať budeme len vhodných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, obchod logistika, technika, fyzika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Open Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- rozumie tomu, ako sa realizujú úspešné IT projekty
- vie nasadzovať a predávať software
- zodpovedný prístup k práci, pridelené úlohy rieši samostatne a iniciatívne
- rozhodujúce sú skutočné výsledky práce a spokojnosť zákazníka

Slovenský Softwarehouse s vyše 30 ročnou tradíciou.
Vývoj softwarových riešení pre stálych zákazníkov z USA, AT, D, SVK, v dlhodobých kontraktoch.
Našich 45 vývojárov pracuje v kanceláriách v Bratislave a v Žiline pri univerzite, s hlavnými technológiami: WEB, .NET, Java, C++, C#, Android, Delphi, Mobilné platformy.
Aplikácie sú: CAD/CAM, Android Apps, Web aplikačné servre, distribuované systémy pre dopravu a špedíciu, doručovanie.
Rozhodujúca pre nás je správnosť riešenia a spokojnosť zákazníka.
Info o spoločnosti na www.solver.sk, [email protected].

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lukáš Benedikt
Tel.: 02 654 40 421-102
E-mail: poslať životopis
ID: 3822941  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac