Hlavný/á účtovník/čka

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Trnava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
1.5.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vážený uchádzač, ak hľadáte istotu v týchto búrlivých časoch, stabilnú pozíciu a zvládate nasledujúcu pracovnú naplň, neváhajte mi poslať Váš životopis a motivačný list.

Odborná špecializovaná práca na úseku rozpočtovania a financovania

- komplexné vedenie účtovníctva
- zabezpečenie úplnosti a správnosti daňovej a účtovnej evidencie v zmysle platných právnych predpisov
- sledovanie a vyhodnocovanie plnenia rozpočtu príjmov a výdavkov podľa jednotlivých položiek ekonomickej klasifikácie
- zodpovedanie za správnosť a úplnosť účtovania jednotlivých operácií
- riešenie záväzkov a pohľadávok
- spracovanie mesačnej, kvartálnej a ročnej uzávierky.
- určovanie metodiky účtovania v spoločnosti a podieľanie sa na tvorbe interných smerníc týkajúcich sa účtovníctva.
- spolupráca pri zostavovaní finančného plánu
- sledovanie finančnej situácie organizácie a kontrola plnenia platobných povinností
- dodržiavanie rozpočtových opatrení a príslušných právnych predpisov
- vypracovávanie hlásení, výkazov, prehľadov
- metodické riadenie účtovania a nadväzných procesov v súlade s platnou legislatívou
- účtovná evidencia hmotného a nehmotného majetku organizácie
- pripravovanie podkladov pre reporting nadriadenému
- plniť ďalšie úlohy zodpovedajúce pracovnému zaradeniu, podľa pokynov nadriadeného

- dovolenky 5 dní navyše,
- stabilná práca,
- ústretovosť voči rodičovským povinnostiam,
- možnosť vzdelávania sa

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Štátna správa, verejná správa a samospráva

Dopravné stavebníctvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Ůčtovník

Počet rokov praxe

1

- účtovnícka skúsenosť v rozpočtovej organizácii - výhoda
- zodpovednosť, profesionalita a precíznosť,
- emocionálna stabilita a nekonfliktnosť
- komunikačné schopnosti, to znamená jasne a zrozumiteľne vyjadriť svoje myšlienky a názory

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4544069  Dátum zverejnenia: 27.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac