Можливість для людей з України

Zoraďovač-Nastavovač lisov

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
1 180 EUR/mesiacV prípade kariérneho postupu - prestup do vyššieho levelu zoraďovača s väčšími zodpovednosťami ponúkame vyšší plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre rýchlo rastúcu strojársku spoločnosť v Nitre hľadáme nastavovačov, ktorí budú zodpovední za:

- obsluhu postupových lisov, odoberanie kusov z lisu
- nastavovanie lisov
- zoraďovanie lisovacích nástrojov podľa pracovných inštrukcií
- manipuláciu s lisovacími nástrojmi pomocou žeriavu alebo VZV (školenie vieme zabezpečiť)

- stravné lístky
- príspevok na DDS 2%
- letné a zimné peňažné bonusy (200 € letný a 400 € zimný)
- bonus za odporučenie známeho 300€ (po odpracovaní 3 mesiacov)
- práca na trvalý pracovný pomer
- všetky ochranné pracovné prostriedky v réžii zamestnávateľa + jeho pranie
- práca v rodinnej firme so stabilným zázemím
- rozpracovaný adaptačný program pre novonastúpených kolegov
- možnosť kariérneho rastu na zoraďovača s väčšími kompetenciami a lepším finančným ohodnotením
- odmeňovanie zamestnanca mesiaca
- vitamínový & vianočný balíček
- v prípade ak je kandidát z iného okresu ako je NR bude doprava alebo ubytovanie riešená individuálne

Informácie o výberovom konaní

- práca na 3 zmeny
- firma sa nachádza v Priemyselnom Parku JLR

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť zameraná na sériovú výrobu kovových výliskov najmä pre automobilový a elektrotechnický priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- technické myslenie,
- skúsenosti s nastavovaním zariadení sú vítané, ale nie podmienkou
- dobrý zdravotný stav

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4531518  Dátum zverejnenia: 7.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 180 EUR/mesiac