Aktuár v životnom poistení (junior)

SOLUZIONA s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiacv závislosti od pracovných skúseností kandidáta* plus polročné a koncoročné odmeny na základe splnenia cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme šikovného aktuára, ktorého náplňou práce bude:
- spolupráca pri tvorbe poistných produktov, modelovanie v aktuárskom softvéri, cenotvorba
- výpočet technických rezerv v životnom poistení, testovanie dostatočnosti;
- štatistiky a analýzy portfólia, modelovanie zmien, aktuársky servis;
- spolupráca pri účtovnej závierke a audite
- reporting pre dozorné orgány a predstavenstvo spoločnosti a iné

- flexibilný pracovný čas
- home office - môžete pracovať 3x týždenne z domu
- 4 dni plateného voľna nad rámec zákona (sick days)
- 275 eur každý rok ako príspevok na rekreáciu na Slovensku
- 200 eur mesačne pri dlhodobej práceneschopnosti
- karta MultiSport - prístup k športoviskám a rekreačným zariadeniam po celom Slovensku a ČR
- odmena do výšky 500 eur pri odporučení nového zamestnanca
- od 200 do 500 eur ako odmenu za lojalitu alebo pri okrúhlom výročí
- zvýhodnené firemné produkty a služby
- osobný rozvoj, odborné vzdelávanie a podpora jazykového vzdelávania
- mobil a paušál aj na súkromné účely
- podpora dobrovoľníckych aktivít
- zamestnanecké podujatia aj pre rodinu
- práca v nových, moderných priestoroch

Ak Vás táto pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis v anglickom jazyku.

V prípade, že vás táto pozícia nezaujala, budeme radi, ak nám napriek tomu pošlete svoj životopis a my Vás radi oslovíme so zaujímavými pracovnými príležitosťami v budúcnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Našim klientom je akciová spoločnosť, ktorá už dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe. Má v ponuke obrovské množstvo poistných produktov životného aj neživotného poistenia.
Ich tím pozostáva z 10 ľudí, pričom polovica z nich sa venuje oblasti životného poistenia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

poistná matematika/aktuárstvo, štatistika alebo aplikovaná matematika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Poistná matematika, Aplikovaná matematika

Počet rokov praxe

1

- Vysokoškolské vzdelanie 2. alebo 3. stupňa v oblasti poistnej matematiky/aktuárstva, štatistiky alebo aplikovanej matematiky
- Znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka na komunikačnej úrovni (NJ/AJ)
- Veľmi dobrú znalosť MS Excel
- Analytické myslenie podmienkou
- Softwér Power BI, R, SQL sú výhodou

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4519375  Dátum zverejnenia: 12.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac