Majster strediska-cestné staviteľstvo,Veľký Meder

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Veľký Meder
Termín nástupu
ASAP
1 400 - 1 600 EUR/mesiacMožnosť zaradenia do dispečerskej služby v zime: +600-700eur k výplate.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pripravuje a realizuje opravy pozemných komunikácií vrátane súvisiacich objektov a diagnostikovanie a prehliadky vozoviek a mostov v štádiu výstavby, opráv a prevádzky v obvode strediska
- Zabezpečuje kontrolu, diagnostiku a prehliadky vozoviek a mostov v štádiu výstavby, opráv a prevádzky v obvode strediska
- Komplexne riadi agendu súvisiacu s plnením úloh strediska a zabezpečuje riadny chod strediska
- Zabezpečuje súlad agendy s platnou legislatívou SR a EÚ, technickými normami, technickými predpismi a ďalšími štandardami
- Zabezpečuje správu a údržbu ciest v pridelenom obvode
- Zostavuje plán pracovných činností (výkonov) prideleným pracovným skupinám a zamestnancom
- Zostavuje plán pracovných činností (výkonov) technickým prostriedkom, strojnému vybaveniu a mechanizácii
- Zodpovedá za plnenie plánu pracovných činností (výkonov)
- Prideľuje prácu podriadeným zamestnancom a pracovným skupinám v súlade s plánom pracovných činností (výkonov)
- Kontroluje odvedenú prácu pridelených zamestnancov a pracovných skupín
- Operatívne riadi odstraňovanie závad v zjazdnosti ciest
- Zabezpečuje kontrolu stavu ciest a ich súčastí v pridelenom obvode
- Zabezpečuje evidenciu stavu ciest a ich súčastí v informačných systémoch
- Vedie evidenciu porúch a nedostatkov v pridelenom obvode
- Zodpovedá za efektívne a hospodárne nakladanie s majetkom v oblasti pôsobnosti
- Zodpovedá za pridelený vozový park, strojné vybavenie a mechanizáciu
- Aktívne riadi, sleduje a vyhodnocuje prevádzku prideleného vozového parku, strojného vybavenia a mechanizácie a zabezpečuje ich optimálne a efektívne využitie
- Zodpovedá za udržiavanie technických prostriedkov, strojného vybavenia a mechanizácie v prevádzkyschopnom stave
- Sleduje a vyhodnocuje kľúčové výkonové ukazovatele
- Vedie prehľady, vývoj a štatistiky a hodnotí kľúčové ukazovatele v oblasti pôsobnosti
- Navrhuje zlepšenia a opatrenia na elimináciu nedostatkov v oblasti pôsobnosti
- Plánuje a navrhuje stratégiu v oblasti pôsobnosti
- Pripravuje a kontroluje podklady pre súvisiace agendy
- Pripravuje prehľady a štatistiky pre vedenie spoločnosti
- Zabezpečuje inú agendu v zmysle príkazov a usmernení nadriadených zamestnancov V sezónnych obdobiach zabezpečuje plnenie a kontrolu plnenia úloh uvedených v operačných plánoch a riadiacich dokumentoch pre sezónnu správu a údržbu ciest
- Zodpovedá za zjazdnosť ciest v pridelenom obvode
- Zodpovedá za efektívne hospodárenie so stavebným a posypovým materiálom a kontroluje odchýlky spotreby od noriem, operačných plánov a príručiek a v prípade zistenia rozdielu v spotrebe zabezpečuje zjednanie nápravy
- Oznamuje nadriadeným zamestnancovom škody a incidenty spôsobené podriadenými zamestnancami, podriadeným zamestnancom a v pridelenom obvode
- Plní príkazy nadriadených zamestnancov

- dovolenky 5 dní navyše
- gastrolístky aj počas čerpania dovolenky
- zimné/Koncoročné prémie
- stabilná práca
- pružná pracovná doba
- ústretovosť voči rodičovským povinnostiam
- možnosť vzdelávania sa

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Štátna správa, verejná správa a samospráva

Rozpočtová organizácia vo verejnom sektore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, dopravné stavby

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- schopnosť a skúsenosti v oblasti riadenia ľudí na stavbách sú nevyhnutné (vedenie tímu cca 10 ľudí)
- samostatnosť
- precíznosť
- zodpovednosť

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4477227  Dátum zverejnenia: 14.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac