Можливість для людей з України

Operátor/ka výroby v automobilovom priemysle

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
1.6.2024
1 300 EUR/mesiacZahŕňa základnú mzdu, dochádzkový bonus, príspevok na cestovanie a prémie. + Príplatky podľa zákonníka práce, 13.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou je najmä:
- obsluha strojov a zariadení
- vykladanie materiálu pomocou VZV, resp. žeriavu
- skladovanie výrobkov v súlade internými predpismi
- vedenie evidencie a vystavenie dokladov
- podiel na inventarizácii skladu

Bezplatné školenie na prácu pri stroji na výrobu penu a na inštaláciu stroja na výrobu penových dielov.

- Aktualizácia odmeňovania v závislosti od dosiahnutých míľnikov projektu a rastu spoločnosti
- Práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť, ktorá na Slovensku zakladá nový výrobný závod
- Možnosť rastu na pozíciu tím lídra
- Účasť na jazykových kurzov a odborných školeniach

V prípade, že vás táto pozícia nezaujala, budeme radi, ak nám pošlete svoj životopis. Radi vás oslovíme so zaujímavými pracovnými príležitosťami v budúcnosti.

Môžete tiež odporučiť známeho a získať odmenu 200 €, ak bude vybraný :)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Platný preukaz VZV
- Ochota učiť sa nové veci
- Chuť do práce

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Viola Virágová
Tel.: +421940636800
E-mail: poslať životopis
ID: 4471227  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac