Можливість для людей з України

Stavebný majster (cestné staviteľstvo) - Senica/Buková (Trnavský kraj)

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Senica
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacMožnosť zaradenia do dispečerskej služby v zime: +600-700eur k výplate.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- Organizovanie činností pri zabezpečovaní údržby vymedzeného úseku pozemných komunikácií v činnosti vodorovného značenia ciest
- Riadenie a organizovanie práce strediska špeciálnych služieb oblasti
- Zodpovedanie za evidenciu vykonaných prác v pracovnom denníku
- Predkladanie požiadaviek na pracovný materiál
- Mesačné odovzdávanie podkladov o plnení výkonov pre potreby operatívnej evidencie
- Zodpovedanie za presnú evidenciu dochádzky zamestnancov mostnej čaty
- Dodržiavanie materiálno-technických noriem, predpísanej technológie a stanovených postupov pri výkone prác
- Podieľanie sa na prevádzke celoštátneho informačného systému cestného hospodárstva v určenom rozsahu zberu, preberania, kontroly a údajov ako súčasti geografického informačného systému
- Vykonávanie vizuálnych prehliadok stavu mostov a ich vyhodnocovanie za účasti cestmajstrov
- Spracovávanie operatívno-technickej evidencie mostov
- Zúčastňovanie sa porád technického úseku
- Zabezpečovanie vyjadrení/stanovísk k výrubu stromov popri cestnom telese
- Odsúhlasenie trás pre nadrozmernú a nadmernú prepravu v rámci SÚC TTSK
- Zabezpečovanie projektovej dokumentácie pre opravy pozemných komunikácií vrátane súvisiacich objektov
- Vybavovanie písomnej korešpondencie technického úseku, ktorá vyplýva z jeho pracovnej pozície

- dovolenky 5 dní navyše
- stravné lístky aj počas čerpania dovolenky
- zimné/koncoročné prémie
- stabilná práca
- pružná pracovná doba
- ústretovosť voči rodičovským povinnostiam
- možnosť vzdelávania sa

V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite svoj životopis. Kontaktovať budeme vybraných kandidátov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Štátna správa, verejná správa a samospráva

Rozpočtová organizácia vo verejnom sektore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, dopravné stavby

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

- schopnosť a skúsenosti v oblasti riadenia ľudí na stavbách sú nevyhnutné (vedenie tímu cca 10 ľudí)
- samostatnosť, pracovitosť, zodpovednosť pri práci

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4406039  Dátum zverejnenia: 18.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac