Можливість для людей з України

Stavbyvedúci s nemčinou (Bauleiter)

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 500 EUR/mesiac+ ubytovanie, + služobné auto, + telefón, + počítač, + diéty: 14 €/d. V prípade presunu: 28 €/d, 30 dní dovolenky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadiť, organizovať a kontrolovať z technického a ekonomického hľadiska tím 30 až 40 ľudí, ktorí rozmiestňujú optické káble po celom Nemecku.
• Riadiť, organizovať a kontrolovať ľudské a materiálne zdroje a strojové vybavenie potrebné na vykonanie práce.
• Dohľad a kontrola nad dodržiavaním požiadaviek na vývoj prác z hľadiska bezpečnosti a ochrany zdravia pracovníkov.
• Koordinácia činnosti pracovníkov, subdodávateľov a subdodávateľských spoločností.
• Dodržiavanie a presadzovanie dodržiavania požiadaviek na kvalitu a aktuálnosť predpisov platných pre vykonávanie prác.
• Spolu s projektovým manažérom vypracovať technicko-ekonomické plánovanie prác, monitorovanie a zabezpečenie ich dodržiavania.
• Plánovanie potrieb materiálu, strojov a ľudských zdrojov pre správne vykonávanie práce v súlade s technicko-ekonomickým plánovaním.
• Komunikácia s partnerom klienta a s tretími stranami zapojenými do projektu.
• Správa obecných povolení a licencií s dokumentačnou podporou OTC, ako aj doručovanie z oblastí a registrácia zápisníc.
• Dohliadať na výkon dodávateľov a subdodávateľov a kontrolovať ich činnosť, pričom zabezpečiť aby vykonané práce subdodávateľov boli v súlade s technickými a ekonomickými požiadavkami.
• Zber výrobných správ od vedúcich pracovníkov a príprava prognóz nákladov podľa úkonov od dodávateľov.
• Príprava správy o projekte a osvedčenia (predaj) s údajmi poskytnutými OTC.
• Vypracovanie formulárov a osvedčení so subdodávateľmi a dodávateľmi na základe prognóz.
• Hodnotenie výkonnosti dodávateľov a subdodávateľov.
• Vedenie procesu odovzdávania prác klientovi.

Ďakujeme za Všetky reakcie a záujem. Spätne budeme kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky nášho klienta.
Prajeme všetko dobré.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Holdingová spoločnosť špecializujúca sa na technológie, ktorá pokrýva sektor telekomunikácií a služieb.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Skúsenosti ako stavbyvedúci alebo vedúci výroby pri realizácii minimálne 2 - 3 projektov stavebných prác, prednostne projektov v oblasti potrubných prác alebo mestskej infraštruktúry.

• Znalosť kancelárskej automatizácie, programov CAD a softvéru na monitorovanie a plánovanie práce.

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4364068  Dátum zverejnenia: 24.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac