Можливість для людей з України

Linux Administrátor

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Administrácia UNIX/linuxových prostredí na platforme Red Hat, Debian a CentOS.
• Účasť na nových projektoch, príprava prostredí, deployment
• Ladenie, zabezpečovanie zálohovania a archivácie dát (Cloud XEN)
• Monitorovanie výskytu prevádzkových problémov
• Vypracovávanie technologickej a prevádzkovej dokumentácie, jej správa a aktualizácia.
• Spolupráca na testovaní nových technológií a systémov zavádzaných v spoločnosti.
• Implementácia bezpečnostných požiadaviek
• Zodpovednosť za systémovú infraštruktúru (plánovanie, konfigurácia a testovanie infraštruktúry – firewall, DMZ, IP adresy, penetračné testy)

• Multisport karta, životné poistenie platené firmou
• Vianočné večierky, športové akcie, offsite akcie
• Preplácanie školenia a aj vnútorné vzdelávanie v rámci tímu
• Možnosti osobného rozvoja a kariérneho rastu
• Moderné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Práca pre spoločnosť, ktorá je na trhu 10 rokov, zaoberá sa najmä navrhovaním unikátnych riešení s využitím najnovších technológií. Tvorba individuálnych webových aplikácií, programovanie užívateľských rozhraní a integračných riešení, dizajn portálových a softvérových systémov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Orientácia v open-source technológiach
• Prehľad v DevOps culture a configuration managment tooloch (ansible, Chef, Salt, Puppet..)
• Vítané znalosti Kubernetes, IaC (ansible, terraform..) , git (gitlab)
• Skúsenosti s administráciou a konfiguráciou služieb ako sendmail, postfix, nginx, bind, iptables, ldap,
• Sieťová bezpečnosť : znalosť v oblasti sieťovej infraštruktúry - routovanie, firewalling, LI1NUX, TCP/IP protokol, aplikačné protokoly dhcp, tftp atd

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4362623  Dátum zverejnenia: 25.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac