Odborný zamestnanec pre údržbu ciest

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Senica
Termín nástupu
ASAP
1 100 - 1 500 EUR/mesiacmzda sa môže meniť v závislosti od nadobudnutých pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zástup na MD s možnosťou pokračovania práce vo firme !

Pre oblasť verejnej správy hľadáme odborníka, ktorého hlavná náplň pozostáva z vyjadrovania a posudzovania projektov týkajúcich sa dopravnej infraštruktúry pre danú oblasť.

Hlavnými úlohami budú:

- príprava a realizácia procesov k oprave a údržbe ciest v zmysle stavebného zákona,
- zabezpečovanie prevádzkovej agendy a korešpodencie,
- spracovanie podkladov, plánovanie výkonov autodopravy a opravárenských výkonov,
- posudzovanie územno-plánovacej a projektovej dokumentácie,
- komunikácia s verejnými inštitúciami ako stavebný úrad, kataster, energetické spoločnosti a iné,
- spracúvanie odborných stanovísk k jednotlivým projektom,
- pravidelné reportovanie vedeniu.

- stabilná práca
- pružná pracovná doba
- dovolenky 5 dní navyše
- ústretovosť voči rodičovským povinnostiam
- stravné lístky aj za prekážky v práci a dovolenku

Ďakujeme za prejavený záujem a Vaše reakcie. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov. Prajeme všetko dobré.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Štátna správa, verejná správa a samospráva

Rozpočtová organizácia vo verejnom sektore.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, dopravné stavby

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4306363  Dátum zverejnenia: 16.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac