Koordinátor pre logistické procesy - výrobná spoločnosť

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme koordinátora logistiky, ktorého hlavnou náplňou práce bude nasledovné:

- komunikácia so zákazníkmi ohľadom objednávok a dodávok,
- spracovávanie požiadaviek v internom systéme spoločnosti,
- tvorba expedičných plánov a dohľad nad ich plnením,
- optimalizácia nákladov z pohľadu dodávok,
- koordinácia skladu spoločnosti -účasť na inventúrach,
- zastupovanie Supply chain manažéra.

- mobilný telefón aj na súkromné účely
- príspevok do fitnescentra v NR
- jazykové kurzy
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s potenciálom rastu
- možný kariérny rast so zodpovedajúcim platovým ohodnotením
- pravidelná komunikácia v anglickom jazyku
- letný a zimný bonus podľa dochádzky
- 2% DDS

Budeme kontaktovať iba tých kandidátov, ktorí spĺňajú podmienky klienta na inzervanú pracovnú ponuku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Náš klient je rýchlo rozvíjajúca sa Španielska spoločnosť, zameraná na sériovú výrobu kovových výliskov najmä pre automobilový a elektrotechnický priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
HELIOS - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

- min 2 roky skúseností na pozícii Koordinátora logistiky
- práca v systéme Helios - výhodou
- ovládanie problematiky skladovej logistiky,
- aktívna komunikácia v anglickom jazyku,

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4098762  Dátum zverejnenia: 14.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac