Stavbyvedúci pre mosty - 10 ročná prax

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
3 500 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme kandidáta na pozíciu stavbyvedúceho s 10-ročnou praxou na mostoch, ktorého hlavnou náplňou bude nasledovné:

- organizovanie a riadenie stavebných prác viacerých mostoch,
- dohľad nad postupom výstavby/údržby jednotlivých stavebných objektov v súlade s projektovou dokumentáciou a harmonogramom prác,
- komunikácia s dodávateľmi a subdodávateľmi,
- prideľovanie úloh a koordinácia pracovných tímov,
- objednávanie materiálov, vystavovanie objednávok,
- vedenie administratívnej práce stavby (stavebný denník, evidencia dochádzky)
- dodržiavanie BOZP predpisov.

Spätne budeme kontaktovať všetkých tých uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky nášho klienta, a teda sú vhodnými na inzerovanú pracovnú ponuku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Náš klient pôsobí v oblasti podpory investícií, inžinierskych a projekčných služieb, realizácie stavebných prác, certifikačných služieb a energetického poradenstva.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, dopravné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

10

Počet rokov praxe

15

• 10-ročná prax na mostoch
• výstavba aspoň 2 mostov (z toho jeden minimálna dĺžka 180m)
• schopnosť a skúsenosti v oblasti riadenia ľudí na stavbách sú nevyhnutné,
• anglicky jazyk - výhodou nie podmienkou,
• platné osvedčenie na výkon činnosti stavbyvedúceho na mosty,
• technické a analytické myslenie,
• samostatnosť, flexibilita a zodpovednosť,

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4096581  Dátum zverejnenia: 1.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac