Nákupca/Purchaser

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiacletný a zimný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme nákupcu, ktorého náplňou práce bude:

- Vyhľadávanie ponúk a alternatívnych dodávateľov: dátum / cena / základný materiál...
- Sledovanie nákupných objednávok v systéme ERP
- Vytváranie objednávok v systéme ERP, kontaktovanie dodávateľov
- Archivácia objednávok podľa dodávateľov
- Správne párovanie faktúr a dodacích listov s podpísanými požiadavkami
- Spracovanie výdajových listov prijatého materiálu + podpísané prevzatie materiálu
- Aktualizácia dodacích listov
- Archivácia dodávateľských zmlúv
- Archivácia cenových ponúk dodávateľov
- Aktualizácia nákupných schém ERP
- Sledovanie nákupu, dodacích termínov, reklamovanie OBJEDNÁVOK
- Zlepšovanie platobných podmienok s dodávateľmi
- Monitorovanie prijatého materiálu
- Organizácia dopravy pri dovoze materiálu
- Monitorovanie zásob
- Hodnotenie dodávateľov
- Reporting

- mobilný telefón aj na súkromné účely
- príspevok do fitnescentra v NR
- jazykové kurzy (anglický/španielsky jazyk)
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s potenciálom rastu
- možný kariérny rast so zodpovedajúcim platovým ohodnotením
- pravidelná komunikácia v anglickom jazyku
- letný a zimný bonus
- 2% DDS

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Náš klient sa zaoberá lisovaním kovových komponentov v rôznych odvetviach, ako automobilový priemysel, klimatizácie, elektronika a mnohé iné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

4

- min 2 roky skúseností na pozícii Nákupcu materiálu, dielov a komponentov
- Ovládanie práce v systéme Helios je veľkou výhodou
- Schopnosť aktívnej komunikácie so zákazníkom a dodávateľom v anglickom jazyku
- Prezentačné, vyjednávacie a organizačné zručnosti
- Orientácia na zákazníka a výsledky práce
- Tímový duch
- Analytické myslenie, zodpovednosť samostatnosť a spoľahlivosť
- Microsoft Office - pokročilý
- HELIOS - základy

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4094703  Dátum zverejnenia: 14.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac