Líder nových projektov (sektor lisovania )

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacKonečná suma sa môže meniť v závislosti od nadobudnutých pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodná Firma v oblasti lisovania hľadáme šikovného projektového manažéra na pripravovanie nových projektov v oblasti lisovania plechov.

Medzi inými, budete zodpovedný za nasledovné aktivity:

1. Príprava ponúk na lisovanie plechov a zváranie kovových dielov.
2. Sledovanie projektu až do fázy nominácie a PPAP.
3. Sledovanie projektu do nástrojárne, odoslanie prvých dielov až po schválenie konečného dielu.
4. Podrobné vypracovanie nákladov na navrhované práce.
5. Pravidelná komunikácia so zákazníkom prostredníctvom telefónu a e-mailu. Organizovať a riadiť stretnutia a návštevy.
6. Poradenstvo pri výbere vhodných riešení podľa požiadaviek a potrieb definovaných klientmi.
7. Vyhľadávanie nových príležitostí: prezentujte spoločnosť a jej služby.

Ak sa na to cítite, budeme sa tešiť na Vás životopis

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu.
- Fix + Variabilná zložka odmeny (0 - 250 €),
- Príspevok na dopravu ak bydlisko je mimo mesta Nitry,
- Letný a zimný bonus na základe výsledkov spoločnosti,
- Príspevok na 2. dôchodkový pilier (2%),
- Rozličné firemné akcie.

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám, prosím, elektronicky zašlite svoj štruktúrovaný profesijný životopis s fotkou.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov podľa § 20 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou komponentov pre automobilový a elektrotechnický priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo - lisovanie kovov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3
5

- 3 roky praktických skúseností na podobnej pozícii
- Dobré komunikačné schopnosti ako písomné, tak ústne.
- Pozitívne a silné vodcovské schopnosti a prax
- Schopnosť pracovať samostatne bez dôkladného dohľadu.
- Zodpovednosť a iniciatíva predchádzať problémom a riešiť ich od samého začiatku.
- Pozitívny postoj a otvorenosť vo vzťahu ku kolegom, prejavovanie rešpektu a skutočného záujmu.
- Pravidelne referovať stav projektov

SOLUZIONA, s. r. o. is a recruiting/headhunting company looking for candidates with a professional performance and skills to fill either lower or higher job positions within the job market. Our consultants are trained and experienced individuals, always committed to companies as well as the candidates to help them find the most suitable job opportunity that guarantees a profitable collaboration for both sides.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SOLUZIONA s.r.o.
Dunajská 14
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ángel Díaz
Tel.: +421 948 967 730
E-mail: poslať životopis
ID: 4061267  Dátum zverejnenia: 13.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac