Skladník/žeriavník

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 005 EUR/mesiac+ nočné príplatky nad rámec základnej mzdy (3. zmenná prevádzka) - príspevok na ubytovanie počas skúšobnej doby - 100 € (iba pre tých, ktorí sú vzdialený od Nitry viac ako 100 km)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluhovanie vysokozdvižných, paletových, vychystávacích a systémových vozíkov a retrakov,
- vykladanie a nakladanie paliet s tovarom z/na korbu vozidiel,
- vyskladňovanie a naskladňovanie tovaru v rámci skladu (interná logistika),
- zásobovanie montážnych liniek materiálom,
- skenovanie paletových štítkov,
- vykonávanie základnej údržby zvereného vozidla,
- spolupracovanie pri vykonávaní inventúry.

- možnosť zvyšovania kvalifikácie a tým aj zvyšovanie finančného ohodnotenia (ročné prehodnotenia) - kariérny rast,
- online jazykové kurzy,
- masáže zadarmo pre zamestnancov,
- finančné príspevky pri narodení dieťaťa alebo svadby,
- výlety pre zamestnanca a rodinných príslušníkov hradené firmou,
- pranie pracovných odevov,
- teplé a studené nápoje po celý rok,
- ovocné balíčky,
- darčeky počas sviatočných období,
- očkovanie.

Informácie o výberovom konaní

oblasť Nitry a okolie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Spoločnosť sa zaoberá spracovávaním plochej valcovanej ocele a hliníkových zvitkov do tabúľ a tvarových nástrihov. Servisné centrum je navrhnuté tak, aby poskytovalo všetky druhy výrobkov pre potreby výrobcov automobilov a iné priemyselné odvetvia.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

sklad, vodič

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ideálne - elektrotechnické vzdelanie,
- oprávnenie na riadenie VZV (pre 5-8 ton),
- oprávnenie na riadenie mostového žeriavu (výhoda, ale nie podmienka),
- fyzická zdatnosť,
- dôslednosť,
- precíznosť.

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3999187  Dátum zverejnenia: 14.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 005 EUR/mesiac