Zástupca námestníka - Dopravné stavby

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Senica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V oblasti verejnej správy hľadáme odborníka, ktorý bude metodicky riadiť komplexné dlhodobé plány v oblasti prevádzky a údržby pozemných komunikácií, vrátane súvisiacich objektov.
Hlavné úlohy sú:
- zabezpečovanie riešenia koncepčných otázok prípravy dopravných stavieb
- samostatné komplexné zabezpečovanie činnosti v oblasti prevádzky
- technický dozor na stavbách pozemných komunikácií v oblasti Senica
- koordinačná činnosť v oblasti spravovania majetku pozemných komunikácií
vrátane súvisiacich objektov
- koordinačná a metodická činnosť v oblasti mechanizácie a dopravy v oblasti
Senica
- organizačná činnosť na úseku dopravy, mechanizácie a opravárenskej
činnosti
- zostavovanie plánu generálnych a stredných opráv a zabezpečenie ich
vykonania dodávateľským spôsobom
- vedenie agendy a vybavovanie reklamačných opráv uskutočnených
dodávateľom
- zabezpečovanie požiadaviek na nákladnú dopravu a mechanizmov na
výpomoc pri ZÚC
- zabezpečovanie pripravenosti motorových vozidiel a mechanizmov na
klasifikačné technické prehliadky
- uplatňovanie nových technologických a technických postupov v starostlivosti
o dopravné a mechanizačné prostriedky

- vianočné odmeny na základe výsledkov
- stabilná práca
- pružná pracovná doba
- dovolenky 5 dní navyše
- ústretovosť voči rodičovským povinnostiam
- možnosť vzdelávania sa

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám, prosím, zašlite svoj štruktúrovaný životopis.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov podľa § 20 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Štátna správa, verejná správa a samospráva

Rozpočtová organizácia vo verejnom sektore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dopravné stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- zodpovednosť a profesionalita
- precíznosť
- riadiace a organizačné schopnosti
- iniciatíva

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3931192  Dátum zverejnenia: 6.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac