Servisný technik poľnohospodárských strojov

SOLUZIONA s. r. o.

Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 700 - 2 200 EUR/mesiac(Priemerný mesačný plat,ktorý zahŕňa: fix,13.plat, nadčasy, pohotovosť)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom poľnohospodárskej techniky, servisom a poradenstvom, hľadáme servisného technika.
Vašou pracovnou náplňou bude:
- Diagnostika a oprava porúch poľnohospodárskej techniky v rámci záručného a po záručného servisu
- Údržbové práce poľnohospodárskej techniky
- Pred predajný servis strojov pred odovzdaním zákazníkovi, odovzdanie strojov
- Komunikácia so zákazníkom
- Pravidelné servisné školenia doma a v zahraničí
- Vyhľadávanie, objednávanie a dodávka dielov potrebných na opravu

- Stravné lístky v hodnote 6,00€ (zamestnanec hradí 1€)
- Služobné auto
- Firemný pracovný odev
-13.plat
-Prémie

Spätne budeme kontaktovať všetkých tých uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky, a teda sú vhodnými na inzerovanú pracovnú ponuku.

Ak ťa ponuka nezaujala, ale poznáš niekoho kto by sa nám hodil, neváhaj nás kontaktovať a získaj ODPORÚČACÍ BONUS vo výške 200€ !

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Spoločnosť je výhradným dovozcom poľnohospodárskej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie, elektrotechnické (slaboprúd), automechanik, mechanik - elektronik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Internet - Základy

Vodičský preukaz

B, T

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti so servisom/Opravou áut
- Technické a technologické znalosti v
opravárstve, diagnostika porúch, obsluha a
riadenie strojov
- Schopnosť čítať technickú dokumentáciu,
elektrické a hydraulické schémy, výkresy
- Základné práce s meracou technikou
- Pracovné nasadenie, časová flexibilita,
samostatnosť, spoľahlivosť, schopnosť pracovať v
tíme, komunikatívnosť a zodpovednosť za zverenú
prácu
- Práca na výjazdy

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3891365  Dátum zverejnenia: 25.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac