Vedúci zmeny

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 050 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre stabilnú, medzinárodnú výrobnú spoločnosť v Nitre, hľadáme skúseného vedúceho zmeny. Vašou pracovnou náplňou bude hlavne:
- riadenie pracovníkov vo výrobe s ohľadom na dosiahnutie kvality a produktivity
- plnenie výrobného plánu
- dodržiavanie a kontrola BOZP
- denný report o stave výroby

- letný a zimný bonus
- 2% príspevok na DDS
- práca v prostredí stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- všetky príplatky podľa zákonníka práce

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Váš aktuálny životopis na e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Stabilná a rozvíjajúca sa medzinárodná spoločnosť, zameraná na sériovú výrobu kovových výliskov najmä pre automobilový a elektrotechnický priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výroba, strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- silné manažérske schopnosti na riadenie ľudí
- silná orientácia na cieľ
- zodpovednosť, kreativita, samostatnosť
- pracovné skúsenosti min. 3 roky ako
zmenový majster
- prirodzená autorita a prirodzený rešpekt
- ochota pracovať v rámci 3-zmennej prevádzky

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3855358  Dátum zverejnenia: 23.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac