Можливість для людей з України

Skladník - žeriavnik/ Operátor Linky

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodná oceliarska spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v Priemyselnom Parku Jaguar Landrover hľadá pracovníka s technickým zameraním.
Hlavnou náplňou je najmä:
- vykladanie materiálu pomocou VZV, resp. žeriavu
- skladovanie výrobkov v súlade internými predpismi
- vedenie evidencie a vystavenie dokladov
- podiel na invertarizácii skladu

-náborový bonus: 300 € (100 € po 3, 6 12 ms)
-odporúčací bonus: 600€ (200 € po 3, 6 12 ms)
-transfer bonus (den tarifa=vzdialenosť v km z miesta bydliska do zamestnania x0,203 €)
-mimoriadne odmeny napríklad za „extra“ výkon, nadčasy, výpomoc na oddelení,…
-príspevok na stravu: 4,90 € / deň (zamestnanec si hradí 1 € / deň)
-3. piliér: po 2 odpracovaných rokoch
- príplatky podľa zákonníka práce (víkend, nadčas, nočné)
- finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa, odpracovaných rokoch-13. a 14. plat (50% z oboch platov je FIX, zvyšných 50% závisí od výsledkov spoločnosti a individuálnom pracovnom výkone zamestnanca)

Zamestnanci sú zaradení do tzv. kategórií. Dostať sa do vyššej kategórie vyžaduje napríklad rýchly adaptačný proces, skvelé pracovné výkony, tímového ducha, a pod.

Druhá kategória zahŕňa vyšší fix i odmeny.

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu nám, prosím, elektronicky zašlite svoj štrukturovaný životopis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Medzinárodná spoločnosť, zameraná na sériovú výrobu a spracovanie plochej ocele a hliníka pre automobilový a elektrotechnický priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

výroba, strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- pracovitosť
- zodpovednosť
- precíznosť
- flexibilita
- dôraz na dodržiavanie BOZP

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3846789  Dátum zverejnenia: 3.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac