Pomocník bezpečnostných technikov

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1.100-1.200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre medzinárodnú stavebnú spoločnosť v Bratislave, hľadáme šikovného človeka na pozíciu Pomocník bezpečnostných technikov!

Z hľadiska náplne práce ide najmä o:
- Zaistenie bezpečnostných opatrení na stavenisku v súlade s požadovanými normami:
- kontrola plotov, zábran, bezpečnostných značení a tabúľ, ich správneho umiestnenia, stavu a viditeľnosti,
- Inštalovať a udržiavať bezpečnostné opatrenia podľa potreby,
- Asistencia technikom BOZP.

- Stravné lístky 100% hradené zamestnávateľom,
- Jazykové kurzy podľa výberu (angličtina, španielčina, nemčina)
- MultiSport karta,
- "ovocný deň" pre zamestnancov spoločnosti,
- školenia

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Vaše aktuálne CV v anglickom jazyku na e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná stavebná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výstavbou ciest, diaľníc a mostov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Spoľahlivosť, dochvíľnosť a precíznosť
- Vodičský preukaz skupiny B,
- Skúsenosti zo stavby (najmä zo stavby ciest a mostov),
- Anglický jazyk je výhodou,
- Pozitívny prístup k práci,
- Zodpovednosť, výborné organizačné schopnosti.

SOLUZIONA, s. r. o. is a recruiting/headhunting company looking for candidates with a professional performance and skills to fill either lower or higher job positions within the job market. Our consultants are trained and experienced individuals, always committed to companies as well as the candidates to help them find the most suitable job opportunity that guarantees a profitable collaboration for both sides.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SOLUZIONA s.r.o.
Dunajská 14
811 08 Bratislava
ID: 3446233   Dátum zverejnenia: 11.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.100-1.200