Chef de partie / Kreatívny kuchár

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
od 1050 € (v závislosti od predchádzajúcich skúseností môže byť mzda vyššia)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pripravovať nezabudnuteľné gurmánske špeciality pre svojich hostí?
Si energický človek, ktorý nestráca úsmev na tvári?
Máš v hlave nespočetné množstvo nápadov na skvelé recepty, ktoré chceš zúžitkovať?

Ak si odpovedal 3x áno, si to presne ty, ktorého potrebujeme!

Pre dynamickú hotelovú sieť, ktorá poskytuje bezproblémové služby svojim zákazníkom na vysokej úrovni, v súčasnej dobe hľadáme skúsených Kuchárov, ktorí nepoznajú slovíčko "nedá sa" a varenie je ich vášňou.

Z hľadiska náplne práce ide najmä o:
• Zabezpečiť najvyššiu kvalitu potravín výpomocou hlavnému šéfkuchárovi vo všetkých oblastiach kuchyne
• Dodržiavať štandardy kvality potravín, prípravy, receptov
• Dohliadať na kvalitu, porcie a vzhľad pripravovaných jedál
• Využívať všetky potraviny, aby sa minimalizovalo množstvo odpadu a maximalizovala sa kvalita
• Úzko spolupracovať so zástupcom šéfkuchára, aby sa zabezpečila správna príprava a dodacia lehota a zachovanie kvality potravín
• Zabezpečovať dodržiavanie správnych postupov v oblasti bezpečnosti a hygieny
• Pomáhať zástupcovi šéfkuchára pri kontrole a objednávaní čerstvých výrobkov a suchých skladovacích predmetov, ktoré vyžaduje kuchyňa

• Jedáleň pre zamestnancov zadarmo a voľný vstup do hotelového fitness centra,
• Pracovné príležitosti a možnosti pre kariérny rast,
• Rodina & Priatelia zamestnanca môžu využiť zamestnanecké ceny na pobyty a reštaurácie v sesterských hoteloch po celom svete.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Medzinárodná hotelová sieť, poskytujúca služby v oblasti gastronómie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kuchár

• Aspoň 3-ročné skúsenosti v gastronomickom odvetví,
• Otvorenosť a chuť učiť sa nové veci,
• Kreativita pri príprave najrôznejších jedál a dobrôt,
• Odolnosť voči stresu, hlavne počas výdaja jedál.

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3400977  Dátum zverejnenia: 25.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1050 € (v závislosti od predchádzajúcich skúseností môže byť mzda vyššia)