Tlmočník/Prekladateľ z/do anglického jazyka

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1.200 €/m (v závislosti od predchádzajúcich skúseností kandidáta mzda môže byť vyššia)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš dennodenne využívať anglický jazyk v úspešnej medzinárodnej spoločnosti?
Si motivovaný neustále na sebe pracovať a každá prekážka Ťa posúva vpred?

Tak neváhaj a daj nám o sebe vedieť ešte dnes!

Hľadáme šikovných prekladateľov/tlmočníkov pre medzinárodnú stavebnú spoločnosť v Bratislave.

Vašou náplňou práce bude najmä:
- tlmočenie odborných textov zo slovenčiny do angličtiny a vice versa,
- tlmočenie úradných dokumentov zo slovenčiny do angličtiny a vice versa,
- účasť na medzinárodných spoločenských, obchodných stretnutiach a rokovaniach s cieľom zabezpečiť čo najpresnejší preklad hovoreného slova z jedného jazyka do druhého.

- jazykové kurzy podľa výberu (španielčina, nemčina) hradené zamestnávateľom,
- stravné lístky 100% hradené zamestnávateľom,
- služobný telefón, notebook,
- MultiSport karta,
- "ovocný deň" pre zamestnancov spoločnosti,
- práca v medzinárodnom tíme stavebných špecialistov,

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Vaše aktuálne CV spolu s motivačným listom v slovenskom a anglickom jazyku.

Prosíme, aby reagovali len tí kandidáti, ktorí spĺňajú vyššie uvedené kritériá a majú záujem o prácu na trvalý pracovný pomer a nie na živnosť, alebo s.r.o.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Medzinárodná spoločnosť, ktorá sa podieľa na výstavbe diaľníc.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ - prekladateľstvo a tlmočníctvo, príp. príbuzný odbor v kombinácii s anglickým jazykom

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

- VŠ vzdelanie - II.stupňa, odbor: prekladateľstvo a tlmočníctvo, príp. odbor v kombinácii s anglickým jazykom,
- minimálne 2-ročná prax s tlmočením/prekladaním z AJ do SJ - PODMIENKA
- skúsenosť s odbornými prekladmi či tlmočením z oblasti stavebníctva je veľkou výhodou,
- pozitívny prístup k práci,
- komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť.

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3398653  Dátum zverejnenia: 1.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.200 €/m (v závislosti od predchádzajúcich skúseností kandidáta mzda môže byť vyššia)