Zdravotná sestra v onkologickej ambulancii

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 750

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme aktívnu, komunikatívnu a skúsenú zdravotnú sestru do onkologickej ambulancie na skrátený úväzok, ktorej náplňou práce bude najmä:
• Odbery biologických materiálov,
• Vedenie dokumentácie pacientov,
• Poskytovanie informácii pacientom,
• Výkazy pre zdravotné poisťovne,
• Asistencia pri práci lekára,
• Objednávanie pacientov a administratívna činnosť.

• Pracovná doba od pondelka do stredy v čase od 6:30 do 16:00,
• Príjemné pracovné prostredie,
• Flexibilný pracovný čas.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.7.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Ambulantná lekárska činnosť v nemocnici, s cieľom zabezpečiť optimálne poskytovanie zdravotnej starostlivosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý

• Príjemné vystupovanie,
• Pracovitosť, spoľahlivosť a zodpovednosť,
• Samostatnosť, flexibilita a snaha vzdelávať sa,
• Počítačové znalosti – užívateľská úroveň.

SOLUZIONA, s. r. o. is a recruiting/headhunting company looking for candidates with a professional performance and skills to fill either lower or higher job positions within the job market. Our consultants are trained and experienced individuals, always committed to companies as well as the candidates to help them find the most suitable job opportunity that guarantees a profitable collaboration for both sides.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SOLUZIONA s.r.o.
Dunajská 14
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Petra Jandová
E-mail: poslať životopis
ID: 3370142   Dátum zverejnenia: 8.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 750