Vedúci zmeny vo výrobnej spoločnosti

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Štúrovo
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000€ fix + variabilná zložka odmeny (dochádzkový a výkonnostný bonus)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V súvislosti s rozšírením výrobných kapacít spoločnosti aktuálne hľadáme skúseného Vedúceho zmeny, ktorého hlavnou náplňou práce bude:

Aktívne riadenie tímu zmenových operátorov počas danej zmeny.
Účasť pri výbere nových zamestnancov.
Plánovanie ľudí na zmeny.
Zaškolenie a pravidelné preškolenia zamestnancov, v spolupráci s manažérom plánovanie rozvoja zamestnancov.
Zodpovednosť za mesačné spracovanie dochádzky zamestnancov.
V prípade identifikácie odchýlky v procese/na výrobku zastavenie výrobnej linky a zabezpečenie následných krokov.
Implementácia zlepšovacích návrhov.
Sledovanie, kontrola, meranie, aktualizácia a audit štandardizovaných pracovných postupov.
Iniciovanie a riadenie akcií na zlepšenie jednotlivých procesov.
Zodpovednosť za zaistenie zdravia, bezpečnosti, ochrany životného prostredia a vhodných pracovných podmienok.

Práca v prostredí stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Príspevok zamestnávateľa na III. pilier doplnkového dôchodkového sporenia.
Zabezpečenie odborných školení.
Jazykové kurzy.
Spoločenské a športové podujatia pre zamestnancov spoločnosti.

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Váš aktuálny životopis na e-mailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výroba

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Skúsenosti na pozícii Supervízor výroby/Zmenový majster min 3 roky.
Veľmi dobré rozhodovacie schopnosti, schopnosť pohotovej reakcie na vzniknuté situácie.
Prirodzená autorita a prirodzený rešpekt.
Ochota pracovať v rámci 3- zmennej prevádzky.
Znalosť angličtiny minimálne na mierne pokročilej úrovni.

SOLUZIONA, s. r. o. is a recruiting/headhunting company looking for candidates with a professional performance and skills to fill either lower or higher job positions within the job market. Our consultants are trained and experienced individuals, always committed to companies as well as the candidates to help them find the most suitable job opportunity that guarantees a profitable collaboration for both sides.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SOLUZIONA s.r.o.
Dunajská 14
811 08 Bratislava
ID: 3365640   Dátum zverejnenia: 14.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000€ fix + variabilná zložka odmeny (dochádzkový a výkonnostný bonus)