Prekladateľ SK/ESP (výkon práce na stavenisku)

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1.800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ovládaš španielčinu na komunikatívnej úrovni a rád by si ju využíval denno-denne v práci? Nerobí ti problém prekladať hovorené slová zo španielčiny do slovenčiny celý deň na stavenisku? Ak ťa tento inzerát neodradil, ale práve naopak zaujal, potom hľadáme práve TEBA:

Tvojou úlohou bude najmä:
- práca IBA v teréne, na STAVENISKU (tlmočenie stavbyvedúcim, stavebným majstrom zo španielčiny do slovenčiny a vice versa).

- stravné lístky 100% hradené zamestnávateľom,
- služobný telefón, notebook,
- MultiSport karta,
- kurzy angličtiny/nemčiny/španielčiny hradené zamestnávateľom

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Vaše aktuálne CV v slovenskom a španielskom jazyku na e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Medzinárodná spoločnosť, ktorá sa podieľa na výstavbe diaľníc.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Španielsky jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- ochota prekladať len na stavenisku,
- znalosť španielčiny na komunikatívnej úrovni (C1),
- znalosť angličtiny veľkou výhodou (plat by bol 2.000 €),
- predchádzajúca pracovná skúsenosť v stavebníctve veľkou výhodou,
- ochota učiť sa nové veci v oblasti stavebníctva,
- pozitívny prístup k práci,
- komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť.

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3278071  Dátum zverejnenia: 19.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.800 €