Samostatný účtovník/účtovníčka

SOLUZIONA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom hokejového vybavenia pre reprezentačné tímy v Európe, hľadáme skúseného Účtovníka, ktorý bude mať okrem štandardnej účtovnej agendy (70%) na starosti i organizačnú podporu kancelárie (30%).
Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude hlavne:
- účtovanie a evidencia došlých faktúr,
- vystavovanie, účtovanie a evidencia vystavených faktúr,
- účtovanie, resp. evidencia - interné doklady, expense reporty, pokladnica, banka, hmotný a nehmotný majetok,
- príprava a spracovanie cestovných príkazov,
- spracovanie a príprava mesačných priznaní DPH,
- príprava podkladov pre spracovanie Intrastatu,
- spracovanie uzávierkových operácií, účtovných výkazov,
- príprava účtovných a obchodných reportov pre manažment spoločnosti,
- komunikácia s poradenskou spoločnosťou - dane, mzdy, právo,
- príjem a výdaj tovaru,
- denné zabezpečenie chodu kancelárie,
- denná komunikácia s odberateľmi a dodávateľmi (správa zmlúv a reklamačné plnenie),
- zadávanie odberateľských objednávok do systému,
- objednávanie tovaru na zabezpečenie chodu kancelárie (kancelárske, hygienické potreby, občerstvenie),
- príprava firemných podujatí (1-2 x do roka),
- objednávanie prepravy tovaru pre odberateľov,
- práca s databázovými programami, protokoly z porád a zo stretnutí, plnenie operatívnych úloh

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Vaše aktuálne CV v anglickom jazyku na e-mailovú adresu: dkincekova@soluziona.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.12.2017 (ostáva ešte 14 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom hokejového vybavenia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Fakturácia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Koho hľadáme?
- ideálne niekoho, kto má min 2-3 roky skúsenosť s komplexným vedením účtovníctva,
- kto ovláda angličtinu, min na úrovni B2, občas budeš komunikovať so zahraničnými zákazníkmi a kolegami z dcérskych firiem,
- niekoho, komu nebude robiť problém pracovať v menšej firme, ale na oplátku vo veľmi priateľskom, zdravom a príjemnom kolektíve ľudí,
- samostatného, zodpovedného a pozitívne naladeného človeka,
- s vyštudovaným účtovníctvom a znalosťou SAPu - tu vieme privrieť obidve oči, ak nás presvedčíš o svojich kvalitách na osobnom pohovore,
- ak máš vzťah k hokeju - potom je toto tvoj nový DREAM JOB

SOLUZIONA, s. r. o. is a recruiting/headhunting company looking for candidates with a professional performance and skills to fill either lower or higher job positions within the job market. Our consultants are trained and experienced individuals, always committed to companies as well as the candidates to help them find the most suitable job opportunity that guarantees a profitable collaboration for both sides.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Dunajská 14
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Denisa Kinčeková
E-mail: poslať životopis
ID: 3257693   Dátum zverejnenia: 30.11.2017