Konštruktér SolidWorks/CATIA

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Kunovice, Zlínsky kraj
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodná spoločnosť, pôsobiaca v oblasti leteckého a automobilového priemyslu, hľadá do svojho tímu skúsených KONŠTRUKÉROV so znalosťou SolidWorks, prípadne CATIA V5.
Vašou pracovnou náplňou bude hlavne:
- práca na projektoch pre letecký, automobilový a spotrebný priemysel,
- ideové návrhy zariadení, tvorba konceptov, inovácií,
- plánovanie projektov,
- tvorba technickej dokumentácie.

- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti leteckého a automobilového priemyslu,
- rozsiahle možnosti osobného rozvoja,
- 3 dni dovolenky nad rámec zákona,
- pružný pracovný čas (voliteľný začiatok najskôr o 06:00 hod, koniec pracovnej doby najneskôr o 22:00 hod),
- jazykové kurzy hradené zamestnávateľom,
- príspevok na životné poistenie,
- príspevok na ubytovanie

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Vaše aktuálne CV v slovenskom, alebo anglickom jazyku na e-mail: pjandova@soluziona.sk.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového a leteckého priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojné inžinierstvo/aplikovaná mechanika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

SolidWorks - pokročilý
CATIA - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- VŠ vzdelanie so zameraním na strojárstvo (aplikovaná mechanika/strojné inžinierstvo),
- Znalosť programov (Catia V5, SolidWorks, Alias, Icem Surf, prípadne iné programy),
- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka min na úrovni B1,
- Technické a analytické myslenie, spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť a flexibilita,
- Prax na obdobnej pozícii min 2 roky,
- Ochota cestovať - výhodou.

SOLUZIONA, s. r. o. is a recruiting/headhunting company looking for candidates with a professional performance and skills to fill either lower or higher job positions within the job market. Our consultants are trained and experienced individuals, always committed to companies as well as the candidates to help them find the most suitable job opportunity that guarantees a profitable collaboration for both sides.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SOLUZIONA s.r.o.
Dunajská 14
811 08 Bratislava
ID: 3254309   Dátum zverejnenia: 6.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou