Sestra

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre súkromné centrum sociálnej a zdravotnej starostlivosti v príjemnom prostredí Bratislavy, hľadáme skúseného človeka na pozíciu Sestra, ktorej náplňou práce bude najmä:
- Podieľať sa na výkonoch, ktoré vyžadujú odbornú kvalifikáciu sestry,
- Poskytovať ošetrovateľskú dokumentáciu a zodpovedať za správne spracovanie základných anamnestických údajov o pacientovi,
- Aktívne spolupracovať a zúčastňovať sa sesterských vizít s vedúcou sestrou a odborným zástupcom oddelenia a taktiež aj lekárskych vizít s lekármi,
- Usmerňovať nižší zdravotný personál podľa pokynov vedúcej sestry,
- Zodpovedať za čistotu a hygienu prevádzky, riadiť sa zásadami dezinfekcie určenej hygienickým poriadkom,
- Poskytovať prvú pomoc podľa svojich odborných vedomostí a zabezpečovať predlekársku pomoc do príchodu odbornej lekárskej pomoci,
- Zvyšovať svoje odborné znalosti, zúčastňovať sa seminárnych školení, osvojovať si nové metódy práce a tie následne uplatňovať v praxi

- Rizikový príplatok
- Príplatky za sviatky, dni pokoja, nočné služby
- Príjemný a priateľský kolektív

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Súkromné centrum sociálnej a zdravotnej starostlivosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

preferované: ošetrovateľská starostlivosť v komunite; vnútorné lekárstvo; chirurgia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

KOHO HĽADÁME:
- Samostatnosť, spoľahlivosť a empatia je pre Vás na prvom mieste
- Ste zodpovedný/-á a svoju prácu vykonávate naplno
- Ochota pracovať na 12-hodinové zmeny (v intervale denná, nočná, 2 dni voľno)
- Stredoškolské vzdelanie s maturitou s podmienkou získanej špecializácie v špecializačnom odbore: ošetrovateľská starostlivosť v komunite alebo vnútorné lekárstvo alebo chirurgia
- Vyššie odborné vzdelanie, resp. vysokoškolské vzdelanie I. stupňa výhodou, nie však podmienkou
- Aspoň 2-ročná odborná prax pri lôžku pacienta
- Registrácia v Slovenskej komore sestier a pôrodných asistentiek
- Čistý záznam z registra trestov nie starší ako 3 mesiace

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3092931  Dátum zverejnenia: 15.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou